33 dobre powody

33 gute Gründe

  • Bezpłatne próbki
  • Darmowa dostawa od 25m²
  • Zamów indywidualną ofertę rabatową
  • Dostawa w wybranym terminie
  • Bezpłatne przechowywanie
  • Wysyłka międzynarodowa

1. ponieważ jesteś nie tylko królem, ale i cesarzem!

Dzięki parkettkaiser.de znalazłeś sklep internetowy, który wspiera Cię jako profesjonalny usługodawca i chce spełnić Twoje indywidualne życzenia.


2. ponieważ to Ty wyznaczasz drogę!

Możesz do nas dotrzeć na wiele różnych sposobów. Czy to bezpośrednio na miejscu w naszym salonie wystawowym, pocztą elektroniczną, listownie, faksem, telefonicznie lub za pośrednictwem naszego czatu.


3. ponieważ komunikacja bezpośrednia jest nadal najlepsza!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Odpowiemy na Twoje pytania w profesjonalny sposób. Oszczędzasz czas i pracę, a planowanie pięter przebiega sprawnie jak w zegarku.


4. ponieważ możesz zostać z nami tak długo, jak chcesz!

Jeśli nie możesz się z nami skontaktować, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe - jeśli zostawisz nam swój numer telefonu lub e-mail.


5. ponieważ z nami możesz uzyskać najlepsze okazje!

Łowcy okazji również znajdą to, czego szukają na stronie parkettkaiser.de. Znajdziesz tu ponad 2000 artykułów w mocno obniżonej cenie oraz codziennie zmieniające się oferty i rabaty. Odkryj nasze kategoriewyprzedaży ipozostałych zapasów!


6. ponieważ z nami możesz zostać zwycięzcą!

Będziesz w 100% zadowolony! Tylko wtedy my, jako sprzedawcy internetowi, możemy być zadowoleni. To klasyczna sytuacja, w której obie strony zyskują. Twoje zadowolenie z produktów i obsługi jest bliskie naszemu sercu jako sprzedawcy. Tylko zadowoleni klienci polecają nas innym.


7. bo można się cieszyć ze swojej skarbonki!

Wszyscy nasi nowi klienci otrzymują rabat w wysokości 5%. W śwince skarbonce jeszcze coś zostało!


8. ponieważ nie jesteś byle kim!

Otrzymasz szczegółowe porady i ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!


9. ponieważ nie musisz długo czekać na swoją ofertę!

W ciągu 24 godzin otrzymasz od nas ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.


10. ponieważ otrzymujesz bezpieczne oferty!

Cena oferty jest gwarantowana dla użytkownika przez 14 dni. Możesz więc podjąć decyzję w wolnej chwili.


11. ponieważ w razie potrzeby można uzyskać pomoc w orientacji w terenie!

Jeśli się zgubisz, wystarczy, że wyślesz nam krótki opis swojej wymarzonej podłogi, a my poszukamy jej dla Ciebie i wyślemy Ci idealnie dopasowany mały wybór do Twojej decyzji.


12. ponieważ naszym celem jest Twoja satysfakcja!

Jeśli zamówiłeś za dużo lub zmieniłeś zdanie, przyjmiemy Twoje towary z powrotem i pomożemy Ci znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie.


13. ponieważ trzeba poczuć pewne rzeczy,

wyślemy Ci próbki bezpłatnie. W ten sposób można uzyskać dobre i bezpieczne odczucia dotyczące podłogi przed dokonaniem zakupu.


14. ponieważ zawsze jesteś tu mile widziany!

W naszym salonie wystawowym można obejrzeć każdą przykładową podłogę, a jednocześnie skorzystać z pomocy wyszkolonego, profesjonalnego personelu. Nasz zespół z niecierpliwością czeka na spotkanie z Państwem!


15. ponieważ będziesz korzystać z porad specjalistów!

Możesz skorzystać z naszej wiedzy, którą gromadziliśmy przez lata i regularnie aktualizujemy. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach związanych z wykładzinami podłogowymi. Nasi przeszkoleni pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na pytania dotyczące desek tarasowych, paneli, listew przypodłogowych, podkładów i wielu innych.


16 Bo tradycji można zaufać!

Od prawie 70 lat zajmujemy się handlem drewnem. Wraz ze zmieniającymi się czasami, rozwinęliśmy naszą regionalną firmę rodzinną w międzynarodową firmę zajmującą się handlem elektronicznym online dla klientów takich jak Ty w całej Europie. Jednak pierwotne zamiłowanie do handlu i zadowolenie naszych klientów jest wciąż takie samo jak 70 lat temu!


17. ponieważ u nas otrzymujesz jakość 1A!

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele produktów znanych niemieckich i europejskich producentów podłóg. Nawet nasza wysokiej jakości marka własna składa się wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. - Ponieważ stawiamy na najwyższą jakość dla Ciebie.


18 Bo różnorodność to wolność wyboru!

Uwielbiasz szeroki wybór! Od desek tarasowych, przez parkiet, po środki do pielęgnacji - oferujemy wszystko, co jest potrzebne do wykonania podłóg wewnątrz i na zewnątrz budynków. W naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.


19 Ponieważ dobra podłoga nie musi być droga!

Dzięki dużemu wyborowi różnych producentów i klas użytkowania można znaleźć podłogę odpowiadającą oczekiwaniom cenowym.


20. ponieważ z nami dostajesz więcej!

Oprócz podłóg, akcesoriów do konserwacji i odpowiednich akcesoriów instalacyjnych, w naszym sklepie internetowym można również znaleźć obszerne informacje o produktach i instrukcje montażu, które można pobrać i wydrukować.


21 Ponieważ na każde pytanie otrzymasz odpowiedź!

Dzięki naszym bliskim kontaktom z producentami możemy szczegółowo odpowiadać na pytania i w razie potrzeby w każdej chwili zaangażować producentów.


22. ponieważ to ty masz wybór!

Masz swobodę wyboru metody płatności, ponieważ niezależnie od tego, czy chodzi o kartę kredytową, Paypal, wpłatę na konto, czy praktyczną płatność ratalną - oferujemy Ci wybór 8 różnych metod płatności.


23. ponieważ dostawa podłogi jest bezpłatna!

Przy zakupie podłogi o powierzchni 25 m² dostawa zamówienia na terenie Niemiec jest bezpłatna.


24. ponieważ zostaniesz dostarczony na czas!

Poinformuj nas o preferowanym dniu dostawy, a towary zostaną dostarczone na czas przez spedytora lub firmę kurierską przy użyciu najszybszej i najbardziej efektywnej metody.


25. ponieważ możesz przechowywać u nas bezpłatnie!

Znalazłeś swoją wymarzoną podłogę, ale nie będziesz jej potrzebował przez kilka miesięcy. Uniezależnij się od zmian w asortymencie produktów lub wąskich gardeł w produkcji. Z przyjemnością bezpłatnie przechowamy podłogę do czasu, gdy będzie potrzebna.


Ponieważ zamawianie i dostawa są dla Ciebie zawsze wolne od ryzyka!

Przy każdej wysyłce zostaniesz powiadomiony o nadchodzącej dostawie telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Oczywiście dostępny jest również system śledzenia przesyłek. Wszystkie towary są ubezpieczone na czas transportu do klienta. W razie wypadku oczywiście zajmiemy się wszystkimi formalnościami i natychmiast wyślemy Ci urządzenie zastępcze, tak aby na Twojej budowie wszystko przebiegało bez zakłóceń.


27. ponieważ niczego nie zapominasz!

Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko zapamiętasz! Dzięki dobrej strukturze naszego sklepu internetowego, do każdej podłogi zostaną przedstawione pasujące akcesoria montażowe, a także zalecane sposoby pielęgnacji i czyszczenia, dzięki czemu uzyskasz bardzo dobry przegląd sytuacji.


28. ponieważ granice są po to, by je przekraczać!

Czy posiadasz nieruchomość za granicą? Chcemy również służyć naszym klientom na arenie międzynarodowej. Wybierz swoje zamówienie, a my dostarczymy je tam, gdzie chcesz.


29. ponieważ wspierasz zdrową konkurencję!

Swoim zainteresowaniem i decyzją wspierasz filozofię zdrowej konkurencji. Nie jest to utrzymywane przez duże korporacje, ale przez małe i średnie przedsiębiorstwa.


30. ponieważ działamy w sposób przejrzysty!

O każdym etapie procesu i aktualnym statusie zamówienia będziesz informowany zarówno poprzez swoje konto klienta, jak i za pośrednictwem powiadomień e-mail.


31. ponieważ Twoje dane są u nas bezpieczne!

Odpowiedzialne obchodzenie się z danymi użytkowników jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego przywiązujemy dużą wagę do bezpiecznego przesyłania danych za pomocą szyfrowania HTTPS.


Ponieważ możesz nam zaufać!

Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza. Skorzystaj z doświadczenia dziesiątek tysięcy naszych klientów przed Tobą i sprawdź opinie innych kupujących bezpośrednio na stronie internetowej oraz na niezależnej platformie recenzji eKomi.


33. ponieważ jesteś częścią rodziny!

Poprzez swoje konto klienta automatycznie stajesz się członkiem rodziny Parkettkaiser i korzystasz z ofert specjalnych oraz przypomnień o pielęgnacji, aby chronić swoją podłogę, a także jesteś informowany o wszystkich nowościach. Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować z członkostwa rodzinnego, wystarczy jedno kliknięcie.