Classen podłoga laminowana

Powrót do przeglądu Classen Logo

 

Ekskluzywne podłogi laminowane Classen

Wysokiej jakości podłogi laminowane Classen charakteryzują się wysoką trwałością i zrównoważoną produkcją. Posiadają one znak ekologiczny " Błękitny Anioł" oznaczający przetwarzanie o niskiej emisji zanieczyszczeń. Oczywiście ekskluzywny wygląd również przemawia na korzyść tej najwyższej jakości wykładziny podłogowej. W atrakcyjnych zestawieniach kolorystycznych i z indywidualnym charakterem, laminat Classen w nowoczesny sposób unowocześni Twój dom. W zależności od doboru kolorów parkiet emanuje ciepłem lub sprawia wrażenie reprezentacyjnego i chłodnego. Różnorodność podłóg laminowanych dostosowuje się do różnych warunków środowiskowych. Na przykład większość wykładzin podłogowych firmy Classen jest przeznaczona do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, a niektóre warianty nadają się nawet do pomieszczeń wilgotnych.

Kolekcje Classen

W ramach kolekcji SPECTRUM Classen prezentuje szeroką gamę produktów, od klasycznych desek po duże formaty. Oprócz dużego wyboru formatów, można wybierać między różnymi powierzchniami. Aby uzyskać harmonijną, spokojną atmosferę, idealny jest gładki laminat; jeśli chcesz podkreślić naturalny wygląd lub pragniesz czegoś bardziej żywego, możesz zastosować powierzchnię strukturalną. Liczne dekory inspirują również do wyboru gładkiej lub nietypowej wykładziny podłogowej.
ECO LAMINAT firmy Classen jest wytrzymały i naturalny w dotyku. Jednocześnie autentyczne podłogi wyróżniają się łatwością pielęgnacji i nieskomplikowaną techniką instalacji.
Laminat Visiogrande posiada szereg autentycznych wzorów płytek, co nadaje mu bardzo efektowny i nowoczesny wygląd. W międzyczasie producent rozszerzył wybór dekorów. Kolekcja ta zapewnia doskonałą jakość ogólną i łatwość konserwacji. Dzięki tym płytkom laminowanym użytkownik wybiera atrakcyjną, autentyczną i trwałą wykładzinę podłogową.

Zalety laminatu Classen

Dzięki stylowym podłogom laminowanym można mieć pewność, że nowoczesne pokrycie będzie wyglądać dobrze przez wiele lat i nie będzie wykazywać wyraźnych oznak zużycia, nawet przy większych obciążeniach. Co więcej, szeroki wybór produktów oznacza, że z pewnością znajdziesz laminat odpowiedni dla swojego domu. Możesz się zrelaksować i dokonać wyboru w naszym sklepie internetowym. Warto przyjrzeć się najważniejszym zaletom laminatu Classen:

  • Ponadczasowe wzornictwo z autentycznymi dekorami
  • Wysoka jakość wykończenia powierzchni
  • Prosta technika instalacji dzięki innowacyjnym patentom
  • Zoptymalizowana trwałość
  • Łatwa konserwacja

 

Układanie nowoczesnego laminatu

Liczne dekory laminatu umożliwiają indywidualną adaptację, niezależnie od tego, czy chcesz udoskonalić tradycyjny styl wiejski za pomocą rustykalnej, czerwono-brązowej podłogi, czy też szukasz szaro-białej wykładziny podłogowej. Aby stworzyć nowoczesne, prestiżowe otoczenie mieszkalne, można również zdecydować się na niezwykłe dekory laminatu w kolorze ciemnobrązowym, a nawet czarnym. Tworzą one nowe kontrasty i wyglądają jednocześnie efektownie i profesjonalnie.
Podłogi laminowane Classen można z łatwością zamontować samodzielnie. Dzięki praktycznym technikom zatrzaskowym mocowanie elementów w sposób zapewniający ich stabilność jest dziecinnie proste. Poza ciekawym wyglądem i domową atmosferą, po podłodze przyjemnie się chodzi. Tak właśnie wygląda zabawa z laminatem.