Classen podłoga winylowa Greenvinyl

Powrót do przeglądu Classen Logo
Classen podłoga winylowa Greenvinyl - więcej niż tylko zdrowe życie

Dzięki innowacjom podłogowym CLASSEN© nowoczesność wkroczyła na nowe terytorium ekologicznego myślenia. Dalszy tok myślenia, który zaczyna się od procesu produkcji, a kończy na gotowej instalacji wysokiej jakości produktu wzorniczego. Bo nic innego nie można powiedzieć o nowych produktach podłogowych z kolekcji Classen Vinyl Greenvinyl.

Zdrowy styl życia przybiera nowe formy myślowe i wyraża się w postaci wspaniałych dekorów cyfrowych, które nie mają sobie równych. Trend jest o krok do przodu i wyróżnia się z tłumu dzięki trzem doskonale wyważonym językom projektowania:

  • Podstawa: 1290 x 173 x 3,8 mm
  • Dotyk: 1290 x 173 x 4,0 mm
  • Płytka: 638 x 310 x 4,0 mm

Wzajemne przenikanie się struktur, zróżnicowanie kolorów i dobre samopoczucie związane z optymalnymi właściwościami higienicznymi przestrzeni mieszkalnej tworzy środowisko nieskażonego powietrza w pomieszczeniu, które doskonale nadaje się do wszystkich pomieszczeń w prywatnej przestrzeni mieszkalnej. Zaprojektuj przestrzeń życiową, która wygląda naturalnie lub jest efektownie wyprana i uporządkowana w wystroju wnętrza.

Jakość przyjazna dla środowiska i znak jakości

Koncepcja grupy Classen otwiera nowe możliwości i rozpoczyna się od integracji centrum projektowego przemysłowego druku cyfrowego w Kaiseresch w Nadrenii-Palatynacie. Przywiązanie do miejsca i uwzględnienie ekologicznego cyklu produkcyjnego to kryteria, które sprawiają, że z początkowo dobrego pomysłu powstaje produkt najwyższej klasy.

Made in Germany jako cecha jakości uznawana na całym świecie, jak również nagroda "Błękitny Anioł" jako oznakowanie ekologiczne dla produktów i usług szczególnie przyjaznych dla środowiska, ostatecznie przechylają szalę na korzyść producenta takiego jak CLASSEN w stosunku do innych producentów i konkurentów rynkowych. Zwłaszcza, że znak jakości, potwierdzony przez Federalną Agencję Ochrony Środowiska i właściwych ministrów krajów związkowych, został po raz pierwszy przyznany podłodze winylowej o nazwie GREENVINYL. Właściciel domu otrzymuje jakość bez konieczności pójścia na kompromis.

Jakość ta jest widoczna zarówno pod względem materialnym, jak i funkcjonalnym. Brak substancji szkodliwych dla środowiska, takich jak chlor czy zmiękczacze, to jedno, ale zastosowanie odpornej na ścieranie powierzchni Sealtec i połączenia zatrzaskowego EasyLoc to drugie. Ponadto produkty z serii Classen Vinyl Greenvinyl są stabilne wymiarowo pod wpływem temperatury i wilgoci. Kolekcja jest godna polecenia, a magazyn "Haus & Wohnen" przyznał jej 1. miejsce w kategorii "Podłogi winylowe, PVC i designerskie".

Różnorodność kolorystyczna naturalnych wzorów

CLASSEN© prezentuje się w bogatej gamie kolorystycznej w naturalnym rustykalnym stylu z deskami podłogowymi w stylu wiejskim. Reprodukcje drewna w postaci jasnego lub ciemnego dębu nadają powierzchni gładką lub spękaną fakturę, która jest charakterystyczna dla klasy wyższej, która spędzała letnie dni na wsi. Naturalne obchodzenie się z materiałem wprowadza do pomieszczeń ciepłą atmosferę i może być łączone ze świeżo zebranymi kwiatami, jak również ze sztucznie wykreowanymi światami kanap. Drewno to oszczędny materiał, który wzbogaca każdą tkaninę.

Dla kontrastu, płytki z fakturą podkreślają nowoczesność najnowszych trendów, a dzięki beżowym lub ciemnym odcieniom pasują do pomieszczeń, w których szuka się kontrastów i akcentów. Wzrok przyciągają jednak wszystkie zaprojektowane produkty z kolekcji Classen Greenvinyl.