Podłogi winylowe Classen

Powrót do przeglądu Classen Logo
Winyl Classen o specjalnej jakości

Podłogi winylowe cieszą się coraz większą popularnością. Jest ku temu wiele powodów. Podłogi są łatwe w montażu, mają długą żywotność i są łatwe w utrzymaniu. Jednak winylowe wykładziny podłogowe Classen mają jeszcze więcej zalet. Są one wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla zdrowia i w pełni nadających się do recyklingu. Te specjalne wykładziny podłogowe nie wpływają negatywnie ani na zdrowie użytkowników, ani na środowisko. Dzięki produkcji "Made in Germany" bilans CO² tych podłóg jest również wyjątkowo korzystny. Jest to ogromna zaleta, której nie należy lekceważyć. W procesie produkcji celowo unika się stosowania PCW i plastyfikatorów. W związku z tym z podłogi nie wydostają się żadne gazy. Z tego powodu podłogi winylowe Classen są również bezwonne. Kolejną cechą szczególną jest możliwość pełnego recyklingu materiału. Oznacza to, że nie ma odpadów nawet wtedy, gdy podłoga winylowa Classen zużyje się po wielu dekadach. Tak wiele innowacji i świadomość ekologiczna zostały również uhonorowane nagrodą "Błękitnego Anioła", którą noszą wszystkie piętra.

Wiele wykończeń do wyboru

Istnieje możliwość wyboru różnych dekorów drewna i kamienia. Wszystkie one zostały odtworzone z dużą szczegółowością, dzięki czemu wydają się imponująco autentyczne także z wizualnego punktu widzenia. Obserwator musi się bardzo uważnie przyjrzeć, aby zorientować się, że nie jest to podłoga drewniana ani wyłożona płytkami.

Ze względu na duży wybór, w każdym pomieszczeniu pojawiają się niezliczone możliwości aranżacyjne. Podłogi winylowe Classen nadają się również do pomieszczeń wilgotnych, ponieważ są niewrażliwe na wilgoć. Można je zatem instalować również w kuchniach lub na klatkach schodowych. Można je również instalować w pomieszczeniach handlowych i handlowych. Jakość jest wysoka, więc te nowoczesne podłogi winylowe Classen zużywają się w niewielkim stopniu.

Łatwa do utrzymania powierzchnia

Wysoka jakość powierzchni jest również korzystna w przypadku czyszczenia. Ponieważ jest bardzo odporna na zabrudzenia, nic nigdy nie przywiera do niej z uporem. Nawet zanieczyszczenia w postaci płynnej, takie jak czerwone wino, sos lub inne substancje, nie wnikają w materiał i można je szybko usunąć. Wykładzinę podłogową można również ponownie czyścić, gdy jest wilgotna i przy użyciu odpowiednich środków czyszczących.

Instalacja jest dziecinnie prosta

Winyl Classen jest winylem typu "click vinyl". Jest on wyposażony w łatwy w obsłudze system. Deski lub płytki winylowe można łatwo łączyć ze sobą na zatrzask, a połączenie jest trwałe. Dlatego nawet osoby, które nie mają dużego doświadczenia w tej dziedzinie, mogą z łatwością zainstalować tę podłogę winylową. Korzystne jest również to, że nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Do montażu tej podłogi potrzebny jest jedynie ostry nóż do cięcia. Jeśli pewnego dnia trzeba będzie zmienić miejsce zamieszkania, podłogę winylową Classen można po prostu podnieść i położyć w innym miejscu. Połączenia typu "klik" mogą być używane wielokrotnie.

Podsumowanie wszystkich zalet winylu Classen
  • Nieszkodliwe podłogi winylowe wyróżnione znakiem Blue Angel
  • Dostępne piękne dekory z drewna i kamienia
  • Łatwy montaż dzięki złączom zatrzaskowym
  • Łatwe czyszczenie
  • Trwały