Egger Home Biopodłoga

Powrót do przeglądu Egger Logo

Podłogi ekologiczne firmy Egger - ikony zrównoważonego wzornictwa z charyzmą i jakością

Drewno i korek to główne materiały, z których produkowane są wysokiej jakości podłogi ekologiczne firmy Egger. Pięć inteligentnie skoordynowanych warstw pozwala stworzyć odporne na zużycie, wolne od zanieczyszczeń i przyjazne dla środowiska podłogi dekoracyjne, które sprawią, że Twoje piękne pomieszczenia zyskają coś więcej. Organiczne podłogi firmy Egger nadają się zarówno do małych oaz mieszkalnych, jak i dużych przestrzeni komercyjnych. Inny wygląd pasuje do każdego stylu wnętrza. Wybierz swoją ulubioną podłogę z serii Classic, Large lub King Size, od zabawnej po awangardową. Dzięki wysokiej jakości podłogom organicznym firmy Egger z pewnością wprowadzisz do swojego domu pożądany nastrój i wiele indywidualności. Który styl życia szczególnie Ci odpowiada?

Podłogi ekologiczne firmy Egger - atrakcyjne, trwałe i zdrowe dla domu

Czy żyjesz tradycyjnie i klasycznie, czy czysto i purystycznie? Czy hygge lub awangarda określają Twój stosunek do życia? W firmie Egger można znaleźć atrakcyjne podłogi ekologiczne spełniające wszelkie wymagania projektowe. Oprócz zrównoważonego wykorzystania surowców, dla tej rodzinnej firmy o międzynarodowej renomie bardzo ważne są takie aspekty, jak oszczędne gospodarowanie zasobami i przyjazna dla środowiska logistyka. Firma Egger wykorzystuje najnowsze technologie do tworzenia zdrowych, organicznych podłóg o indywidualnym wyglądzie i praktycznym komforcie życia. Pozwól się zainspirować różnymi dekoracjami!

Podłogi nadające się do codziennego użytku o fascynujących właściwościach

Jeśli zależy Ci na trwałej, solidnej i wolnej od zanieczyszczeń jakości życia, innowacyjne podłogi organiczne firmy Egger są prawdziwym spełnieniem Twoich życzeń! Nie bez powodu te odporne na zużycie i wytrzymałe wykładziny podłogowe zostały wyróżnione znakiem ekologicznym Blue Angel oraz znakiem zrównoważonego leśnictwa PEFC. Korek i naturalne włókna drzewne poprawiają naturalny klimat wnętrza. Zintegrowana izolacja akustyczna z korka sprawia, że podłogi organiczne są niezwykle ciche. Dzięki łączeniu na zatrzask, podłogi wszystkich trzech serii można łatwo zamontować jako podłogi pływające - nawet na systemach ogrzewania podłogowego. Przyjazna dla środowiska warstwa ochronna UV sprawia, że zrównoważone podłogi są wyjątkowo odporne na zarysowania, odporne na światło i łatwe do czyszczenia!

Odpowiedni styl dla każdego domu

Podłogi ekologiczne firmy Egger pasują do każdego gustu: jasne i przyjazne, dyskretne i adaptowalne lub naprawdę przyciągające wzrok. Serie Classic, Lsrge i Kingsize różnią się przede wszystkim szerokością desek. Deski o szerokości 19,3 cm, 24,6 cm lub 32,7 cm w znacznym stopniu zmieniają efekt pomieszczenia. Różne rodzaje drewna, kolory i struktury powierzchni zmieniają pomieszczenia w zachęcające, przytulne lub reprezentacyjne środowiska mieszkalne. Producent udziela 15-letniej gwarancji na swoje ekologiczne podłogi w części mieszkalnej. Dzięki temu te łatwe w pielęgnacji i odporne na zużycie, uniwersalne produkty są idealną inwestycją w przyszłość, w której jakość życia będzie wyższa w Twoich własnych czterech ścianach.

Wszystkie fakty dotyczące jakości w skrócie:

  • wytrzymałe i łatwe do czyszczenia
  • 15 lat gwarancji w części mieszkalnej
  • zintegrowana izolacja od dźwięków uderzeniowych wykonana z korka
  • nadaje się do ogrzewania podłogowego
  • łatwy montaż dzięki złączu Click-It

Praktyczna jakość życia z autentyczną atmosferą

Nowoczesne, klasyczne lub elegancko urządzone wnętrza uzyskują doskonały efekt przestrzenny tylko dzięki odpowiedniej podłodze. Wybór odpowiedniej wykładziny podłogowej dla własnych czterech ścian nie zawsze jest łatwy. Czasami odczuwa się to od razu: jakość jest odpowiednia, a wystrój idealnie pasuje do istniejącego wyposażenia. Czasami w rodzinie nie można dojść do porozumienia, które piętro jest najpiękniejsze w nowym-starym mieszkaniu, domu czy mieszkaniu wakacyjnym. W takich przypadkach zazwyczaj pomocna jest próbka. Klasyczny, duży czy w rozmiarze king size? Na miejscu zauważysz, który wzór przyprawia Cię o szybsze bicie serca. Ponieważ pokoje dzienne wykonane z pojedynczej listwy wyglądają szczególnie obficie i przestronnie, ważne jest, aby każdy członek rodziny był zadowolony z podłogi. Innowacyjne podłogi organiczne firmy Egger sprawią, że Twój nowy dom będzie nie tylko piękniejszy, ale i bardziej funkcjonalny. Indywidualny styl i wysoka przydatność do codziennego użytku sprawiają, że te trwałe wykładziny podłogowe są tak urokliwe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zanurz się w świecie organicznych podłóg Egger i zbliż się do swojego ulubionego stylu! Czy są jeszcze jakieś pytania? Cieszymy się, że możemy być tam dla Ciebie!