Egger Home podłoga laminowana

Powrót do przeglądu Egger Logo
Podłogi laminowane Egger - uniwersalne podłogi z jakością i polotem!

Dzięki podłogom laminowanym firmy Egger możesz wybierać spośród wielu ciekawych propozycji. Różnorodność jakości i wzorów jest inspirująca! U wysokiej jakości producenta Egger znajdziesz idealną podłogę laminowaną dla każdego gustu i powierzchni użytkowej. Ten renomowany niemiecki producent od ponad 20 lat jest dobrym adresem dla innowacyjnych, trwałych i odpornych podłóg laminowanych. Laminat Egger wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości oraz doskonałą jakością produktu. Zainspiruj się różnymi gamami laminatów firmy Egger i wybierz atrakcyjną i zdrową wykładzinę podłogową, która sprawi, że Twoje życie w domu stanie się jeszcze bardziej przytulne.

Dlaczego laminat firmy Egger to zawsze dobry wybór?

Jako specjalista w dziedzinie wysokiej jakości podłóg laminowanych, firma Egger oferuje szeroki wybór solidnych i łatwych w pielęgnacji lamin atów na każdy gust i wymagania. Atrakcyjny stosunek ceny do jakości, duży wybór wzorów, nieskomplikowany montaż i wysoka przydatność do codziennego użytku sprawiają, że podłogi laminowane są dla wielu osób obowiązkowym elementem wystroju wnętrz. Opatentowany przez firmę Egger mechanizm zatrzaskowy Uni-Fit sprawia, że instalacja pływająca jest bardzo łatwa dla majsterkowiczów i zapalonych architektów-hobbystów. Wszystkie serie laminatów firmy Egger są wykonane z solidnych, zabezpieczonych przed pęcznieniem płyt HDF. Autentyczny wzór jest chroniony przez wysoce odporną na ścieranie powierzchnię. Podłogi laminowane firmy Egger są szczególnie przyjazne dla środowiska, ponieważ są produkowane wyłącznie z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Cztery mocne warstwy!

Wszystkie podłogi laminowane firmy Egger charakteryzują się trwałością, wysoką jakością i starannym wykonaniem. Wszystkie podłogi laminowane składają się z:

 • odporna na zarysowania i ścieranie warstwa wierzchnia z żywicy melaminowej
 • warstwa dekoracyjna z wzorami drewnianymi, kamiennymi lub fantazyjnymi
 • materiał nośny wykonany z wysoko skompresowanych płyt z włókien drzewnych o różnej grubości
 • podkład jako ochrona przed odkształceniem

Jakie serie laminatów oferuje producent Egger?

W zależności od sposobu i miejsca użytkowania podłogi laminowanej Egger, użytkownik będzie preferował inne rozwiązania. Różne warianty są klasyfikowane w porządku rosnącym według grubości i klasy naprężenia. Laminat 7-31 Classic to niedroga i elegancka wykładzina podłogowa do mniej używanych pomieszczeń, takich jak pokoje gościnne i sypialnie. Z kolei 12-33 Classic firmy Egger to wyjątkowo wytrzymały i wyjątkowo odporny na zużycie laminat, który z łatwością poradzi sobie w zastosowaniach komercyjnych.

 • Laminat 7-31 Classic
 • Laminat 8-32 Klasyczny
 • Laminat 8-32 Średni
 • Laminat 8-32 Duży
 • Laminat 8-32 Kingsize
 • Laminat 10-32 Klasyczny
 • Laminat 10-32 długi
 • Laminat 12-33 Classic

W przypadku podłóg laminowanych firmy Egger obowiązuje następująca zasada: im wyższa jakość poszczególnych warstw, tym bardziej odporna i trwała jest dana seria podłóg w codziennym użytkowaniu. W razie wątpliwości w podjęciu decyzji pomoże sprawdzenie klasy użytkowania podłogi laminowanej. W pomieszczeniach, z których nie korzysta się zbyt często, można wybrać cieńszą, a zatem bardziej ekonomiczną podłogę laminowaną niż w korytarzach lub foyer o dużym natężeniu ruchu.

Atrakcyjne pomoce remontowe na każdy gust i budżet

Podłogi laminowane firmy Egger w niedrogi i praktyczny sposób uszlachetnią Twoje pomieszczenia. Podłogi laminowane o niewielkiej wysokości montażowej są idealne do szybkich i nieskomplikowanych remontów w wynajmowanych mieszkaniach lub starych budynkach. Od Ciebie zależy, czy do swojej sali konferencyjnej wybierzesz szczególnie niedrogi wariant laminatu o żywym wyglądzie dna statku, czy też reprezentacyjny i efektowny klasyk w kolorze brązu mokka. Jeśli nadal wahasz się między kilkoma dekorami i jakością, chętnie pomożemy Ci, udzielając profesjonalnych wskazówek i udostępniając próbki. Po prostu zadzwoń do nas!

Proszę o trochę więcej stylu!

Podłogi laminowane Egger zachwycają bardzo autentycznymi powierzchniami o dużej strukturze i głębi. Wyraziste usłojenie, atrakcyjne kolory i struktury zapewniają indywidualną charyzmę i charakter. Zapoznaj się z różnymi seriami i daj się oczarować atrakcyjnym i uniwersalnym wzorom innowacyjnych podłóg laminowanych. Klasyczny, nowoczesny lub rustykalny styl oraz solidne i łatwe w pielęgnacji właściwości charakteryzują urok każdej podłogi laminowanej firmy Egger. Jakieś pytania? Nasi eksperci chętnie udzielą Ci pomocy!