HARO podłoga korkowa

Powrót do przeglądu Haro Logo

 

Podłoga korkowa Haro o specjalnej jakości

Podłoga korkowa jest czymś bardzo wyjątkowym. Nie chodzi tylko o to, że jest on wykonany z naturalnego i odnawialnego materiału. Istotnym aspektem jest wiele dobrych cech, które oferuje taka podłoga. Szczególnie podłogi korkowe Haro są wysokiej jakości. Producent ten jest jednym z liderów w produkcji podłóg korkowych. Najnowsza kolekcja to Corkett. Poniżej opisano bardziej szczegółowo specjalne właściwości tej wykładziny podłogowej.

Podłogi korkowe Haro w wielu wzorach

Korek sam w sobie wygląda bardzo pięknie. Jasnobrązową kolorystykę można bardzo dobrze połączyć z wieloma różnymi stylami wyposażenia wnętrz. Haro oferuje również podłogi korkowe w różnych kolorach i wzorach. Do wyboru są również wzory drewnopodobne i imitacje parkietu. Różne wzory są tworzone przez zgrzewanie powierzchni korka. Proces ten jest realizowany przy użyciu najnowszej technologii druku. Dlatego też podłodze korkowej można nadać szczególny wygląd. Dzięki tym wszechstronnym możliwościom aranżacyjnym, podłoga korkowa odpowiada każdemu indywidualnemu gustowi z wizualnego punktu widzenia.

Uszczelnienie ma jednak nie tylko zalety optyczne. Ułatwia to również czyszczenie wykładziny podłogowej. Brud w postaci ciekłej nie może w ogóle wniknąć w materiał. Dzięki temu można je szybko i łatwo usunąć. Jakość powierzchni jest taka, że taką podłogę można czyścić wilgotnym mopem.

Każda podłoga korkowa Haro poprawia klimat mieszkania

Nie tylko wygląd zewnętrzny odgrywa ważną rolę w przypadku podłóg. Nowoczesna podłoga korkowa Haro posiada również właściwości, które służą poprawie samopoczucia. Między innymi dlatego, że na podłodze korkowej nie mogą osiedlać się roztocza. Ponadto powierzchnia nie przyciąga kurzu. Właściwości te są bardzo korzystne dla osób z problemami układu oddechowego i alergiami.

Inne korzystne właściwości to ochrona przed hałasem i izolacja akustyczna. Podłogi korkowe pochłaniają znaczną część wszystkich hałasów występujących w domu. Izoluje ona również ciepło. Nikt już nie musi się martwić o zimne stopy. Dobra izolacja akustyczna przyczynia się również do poprawy klimatu mieszkania. Dzięki temu już samo położenie nowej wykładziny podłogowej daje zupełnie nowe odczucia w mieszkaniu.

Podłoga korkowa Haro jest łatwa w montażu

Bardzo interesującą zaletą jest to, że podłoga korkowa Haro może być instalowana łatwo i bez specjalnego wysiłku. Tablice korkowe są wyposażone w specjalne rowki i języki. Są one po prostu przesuwane razem i dociskane. W ten sposób wszystkie tablice korkowe są ze sobą połączone. W razie potrzeby można je również podjąć ponownie w dowolnym momencie.

Lista wszystkich zalet podłogi korkowej z Haro
  • Wykładzina podłogowa o szerokich możliwościach projektowania
  • Wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna
  • Roztocza i inne szkodniki nie osiedlają się na podłodze korkowej Haro.
  • Łatwy do zainstalowania system zatrzaskowy