Galeria klientów

Kundengalerie Bild 1

Classen design floor NEO 2.0 XXL Grained Oak 1-plank wideplank 4V by Mrs. Anita M., Kräuter- und Märchen-Pension, Börgerende-Rethwisch - 15.05.2019

 

Kundengalerie Bild 2

HARO Design Floor DISANO Classic Wild Oak Plank XL 4V structured by Walter L., Gräfelfing, Niemcy

Szanowni Państwo
W załączniku znajduje się kilka zdjęć podłogi "Haro Plank Wilde Oak Textured". Sam zainstalowałem go w moim studiu fotograficznym/pokoju imprezowym i jestem z niego bardzo zadowolony. Brak zapachu plastiku, łatwa instalacja. Doskonale czuje się na boso i (jak dotąd) bardzo łatwo się ją czyści. Nasi przyjaciele uważają, że to bardzo eleganckie rozwiązanie.
Mfg Walter L., Gräfelfing, Niemcy

 

Kundengalerie Bild 3

Tarkett Laminate Flooring Lamin'Art 832 Seagrass white Allover by Timo H., Bruchsal

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej nowej podłogi. Jasny kolor sprawia, że pokój wygląda o wiele bardziej przyjaźnie i domowo. Nasi przyjaciele również są zachwyceni i czują się komfortowo, gdy nas odwiedzają. Nawet bez ogrzewania podłogowego podłoga jest ciepła dla stóp i w zimie można po niej chodzić bez skarpetek. Nadura w kuchni to był właściwy wybór. Ani jednej rysy, ani jednego wgniecenia, mimo że niedawno patelnia wyślizgnęła się nam z rąk i uderzyła o podłogę. Struktura obu podłóg pozwala również na wybaczenie sporadycznych plam na podłodze, których nie zauważa się tak szybko. Rodzina i przyjaciele byli zdumieni, że w Internecie można zamówić podłogi o takiej jakości i w takiej cenie. Obsługa jest bardzo dobra, a dostawa odbyła się na czas.
Z poważaniem, Timo H., Bruchsal

 

Kundengalerie Bild 4

HARO Parquet 4000 Sauvage Dąb Tobacco Grey Deska 4V naturaLin plus Sebastian M., Brema

Jesteśmy absolutnie zachwyceni naszą podłogą. Nawet rok później, gdy w domu jest dwoje małych dzieci, parkiet wciąż wygląda jak nowy. Również obsługa była naprawdę dobra. Otrzymaliśmy wszystkie próbki, szybką dostawę, najlepszą cenę w historii i doskonałego instalatora. Zawsze chętnie tu wracam i mogę polecić każdemu zakup podłogi w Parkettkaiser.de.

 

Kundengalerie Bild 5

Classen Laminat Extravagant Dynamic Oak Nero 1 deska wideplank 4V od Herbert D., Mönchengladbach

Mój laminat Classen (Extravagant Dynamic Oak Nero 1-plank 4V) leży już od około 3 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie jestem profesjonalistą w układaniu laminatu, ale system Megaloc firmy Classen sprawił, że po krótkim czasie przyzwyczajenia się do niego, układanie było bardzo łatwe. Mimo że nie znalazłem jeszcze odpowiednich aluminiowych listew przypodłogowych, jak dotąd wszyscy byli zachwyceni i dosłownie mówili: "to wygląda naprawdę z klasą" - i mieli rację! Mam nadzieję, że będę mógł cieszyć się podłogą jeszcze przez długi czas.

 

Kundengalerie Bild 6

Classen Vinyl Prestige Dąb Sherwood Natural 1 deska wideplank 4V Ulrike H, Frankfurt

Do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni z podłogi. Jest łatwa do czyszczenia i jak dotąd wytrzymała upały panujące na poddaszu. Nasi goście podziwiali podłogę i uznali ją za piękną. Byliśmy zadowoleni z Parkettkaisera.

 

Kundengalerie Bild 7

Megafloor laminate M1 CLASSIC 31 Woodwork Oak MF4263 z Renate R., Ratingen

Chciałbym skorzystać z okazji, aby jeszcze raz podziękować za dobre rady, których udzielił nam Pan przy zakupie podłogi. Zobaczyliśmy wtedy podłogę w sklepie dla majsterkowiczów i byliśmy zachwyceni jej wyglądem. Podczas poszukiwań w Internecie dowiedzieliśmy się o Państwa firmie. Po złożeniu oferty kilkakrotnie dzwoniliśmy do działu obsługi klienta, ponieważ nie byliśmy pewni, które listwy przypodłogowe z kanałami kablowymi są dla nas odpowiednie. Miły pracownik udał się nawet do magazynu z próbką i sprawdził, jaki kolor będzie pasował. Zdecydowaliśmy się na listwę przypodłogową, która łączy się z podłogą, ponieważ można ją również wykorzystać do przechowywania kabla. Cały proces zakupu i dostawy przebiegł bezproblemowo, a wszystko otrzymaliśmy z jednego źródła. Niestety nie byli w stanie dostarczyć zaślepek końcowych i łączących do listew przypodłogowych. Ponieważ nie chcieliśmy piłować na pergaminie, musieliśmy kupić je w sklepie dla majsterkowiczów. Teraz na podłogę. Podłoga laminowana była bardzo łatwa do ułożenia i jest bardzo wytrzymała. Nadal podoba nam się jego wygląd. Ma bardzo piękne usłojenie, które dobrze komponuje się z naszym salonem. Często pytano nas o podłogę w pozytywny sposób.

 

Kundengalerie Bild 8

Meister Linoleum Floor Premium LIC 400 S Mocha 722 Tile by Christin K., Schwerin

Nasza nowa podłoga jest wspaniała dla dzieci, które mogą się na niej bawić, i dla kotów, które mogą na niej spać. Cała rodzina jest zachwycona odpornością na poślizg i czystością. Dzięki Bogu, zadrapania są trudne do zauważenia. Nasz posadzkarz był zachwycony łatwością montażu. Dzięki małym biegaczom na pięknej podłodze, co tydzień mamy nowy wygląd pokoju.

 

Kundengalerie Bild 9

Parador Laminate Flooring Basic 400 Oak Polished wideplank by Andreas K., Neubeuern

Mam przyjemność przesłać Państwu kilka zdjęć naszej nowej podłogi z drewna inżynieryjnego. Przy wyborze spodobał nam się ciemny kolor, który w oryginale w stu procentach odpowiadał zdjęciom w broszurze. Jest łatwy do czyszczenia, co było dla nas bardzo ważne, ponieważ mamy dwa koty, które często wnoszą do mieszkania brud. Nasi przyjaciele i znajomi również bardzo pozytywnie zareagowali na podłogę. Byliśmy bardzo zadowoleni z Parkettkaisera i obsługi.