Laminat o wyglądzie jodełki

Laminat w jodełkę - prestiżowa klasyka staje się łatwa w pielęgnacji!

Jodełka i laminat to doskonałe połączenie tradycji i trwałości w codziennym użytkowaniu. Klasyczny wzór w jodełkę w laminacie to klasyka o niezwykłym efekcie przestrzennym. Laminat Click o wyglądzie jodełki sprawia, że zwykłe pomieszczenia nabierają stylu i prestiżu. Jednocześnie ta interesująca wykładzina podłogowa jest niezwykle praktyczna. Niech różne schematy kolorystyczne, autentyczne reprodukcje materiałów, dekory drewna i wzory laminatów ułożonych w jodełkę zainspirują Cię przy wyborze podłogi: Jedną z nich może być Twoja nowa wymarzona podłoga. Zachęcamy do zamówienia próbki!

Pokaż filtry Filtry

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Co sprawia, że laminat w jodełkę jest tak charakterystyczny?

Strukturalaminatu jodełkowego przypomina szkielet ryby. Stąd też wzięła się nazwa tej tradycyjnej techniki instalacyjnej, znanej od starożytności. Geometrycznie zabawny wzór w zygzaki lub szpikulce zawsze przyciąga wzrok w pomieszczeniach o charakterze biznesowym. Dzięki podłogom laminowanym w strukturze rybiej ości klasycznie i nowocześnie urządzone salony, biura i pomieszczenia firmowe zyskują wyjątkowy charakter. Laminat w jodełkę lub w rybią ość pozwala wyczarować niezwykłe efekty w pomieszczeniu, przyciągając wzrok dzięki uderzającemu kątowi 45 lub 60 stopni. Stabilność, dobre rozłożenie naprężeń i atrakcyjny wygląd zawsze stanowiły o atrakcyjności tych wytrzymałych i łatwych w montażu podłóg laminowanych z nutą ekskluzywności.

Klasyczny i ekstrawagancki laminat o wyglądzie jodełki

Żywe, zygzakowate wzory zawsze dodają blasku, ekscytacji i charakteru Twoim pomieszczeniom. W zależności od układu i szerokości pasów oraz wybranego wyglądu drewna lub materiału, pokoje dzienne z laminatem w jodełkę wyglądają: czasem elegancko i prestiżowo, czasem zaś są pełne charakteru i szczególnie indywidualne. Laminat w jodełkę wprowadza ekstrawagancką atmosferę i dobre samopoczucie nawet do dużych sal i pomieszczeń biznesowych. W hotelowym lobby lub w ekskluzywnym sklepie obuwniczym łączysz trwałość i styl! Wysokiej jakości wzory układania w jodełkę znamy z pałaców, zamków, muzeów i galerii sztuki minionych wieków. Laminat w jodełkę łączy w sobie ekskluzywną aurę przestronności i hojności z wysoką trwałością i wytrzymałością w codziennym użytkowaniu. Niektóre podłogi laminowane nadają się nawet do wilgotnych pomieszczeń, dzięki czemu łazienka może stać się wyjątkowym pałacem w stylu art-deco. Dzięki tej praktycznej i łatwej w pielęgnacji podłodze można urządzić prywatny salon, bibliotekę, butik lub stylowy bar hotelowy. Autentyczny efekt wzoru jodełki na nowoczesnej podłodze laminowanej będzie Cię wielokrotnie zadziwiał.

Laminat w jodełkę do często uczęszczanych pomieszczeń z charakterem

Sprytnie ułożony laminat w jodełkę powiększa małe pomieszczenia i nadaje dużym pomieszczeniom nieporównywalny charakter, więcej struktury i ożywienia. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać wizualny efekt podłogi w jodełkę, zwróć uwagę na natężenie światła w pomieszczeniu. Praktyczne kuchnie, biura, salony i jadalnie stają się ekstrawaganckie i reprezentacyjne dzięki efektom świetlnym w laminacie. Wielu producentów ma w swojej ofercie wysokiej jakości laminaty w jodełkę o różnej jakości, przeznaczone do różnych obszarów zastosowań. Wybierz się w swoją własną, odkrywczą podróż i wybierz wytrzymałą i praktyczną podłogę o ciekawym, designerskim wyglądzie. To, czy wybierzesz ciemny, miodowy czy jasny dąb, klon lub cementowy dekor w strukturze jodełki, zależy od indywidualnego stylu wyposażenia wnętrz i Twojego gustu.

Odkryj różnorodność laminatów

Jeśli wolisz coś jeszcze bardziej niezwykłego, zamiast klasycznego wzoru jodełki wybierz jodełkę francuską lub szewron. Pozwoli to na dodanie jeszcze bardziej ekstrawaganckich akcentów do pomieszczeń mieszkalnych i roboczych. Podłogi laminowane wyglądają łudząco podobnie do podłóg z prawdziwego drewna i są zazwyczaj znacznie tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu niż odpowiadające im podłogi drewniane. Lubisz atmosferę rustykalną, lekką czy purystyczną? Solidna i trwała podłoga laminowana o wyglądzie jodełki tworzy niezwykłe akcenty nawet w intensywnie uczęszczanych pomieszczeniach lub długich korytarzach. Ten rodzaj podłogi sprawia, że ludzie rozmawiają o historycznej technice układania podłóg przez naszych przodków oraz o osiągnięciach współczesnej technologii podłogowej.

To inteligentne połączenie sprawia, że jakość podłóg laminowanych jest tak wyjątkowa

Podłogi laminowane są również wykonane z drewna i przyjaznych dla środowiska żywic klejowych. Laminat w jodełkę wykonany z płyt z włókien drzewnych o wysokiej gęstości z warstwą dekoracyjną to wysokiej jakości wykładzina podłogowa bez dodatków szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Wzory jodełkowe w dekorach drewnianych i kamiennych z fazami wokół poszczególnych desek doskonale imitują charakter prawdziwego drewna. Podłogi laminowane o wzorze jodełki można bez problemu układać w kuchni i w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. W zależności od osobistego zastosowania, warto zwrócić uwagę na gwarancję producenta. Wysokiej jakości i ponadczasowe podłogi laminowane z długim okresem gwarancji sprawią Ci przyjemność na każdym etapie życia. Wybierz swoje ulubione rozwiązanie pod względem stylu i trwałości.

  • wytrzymałe i łatwe do czyszczenia
  • indywidualne i specjalne
  • towary wysokiej jakości wolne od zanieczyszczeń

Stylowe i łatwe do czyszczenia!

Laminat to wyjątkowo łatwa w pielęgnacji wykładzina podłogowa. Gdy dzieci i psy brykają po domu lub gdy wysokie obcasy i szorstkie podeszwy regularnie potykają się o podłogę, nie musisz się martwić o laminaty, inaczej niż w przypadku wysokiej jakości podłóg drewnianych. Brud można bardzo łatwo usunąć. Do usuwania kurzu i grubego brudu wystarczą miotła i odkurzacz. Wilgotna ściereczka i środek do czyszczenia laminatu załatwią resztę. Przy odrobinie troski laminat w jodełkę pozostanie jak nowy przez długi czas! Wybierając podłogę, osoby decydujące się na laminat z wzorem w jodełkę chcą czegoś wyjątkowego, odbiegającego od głównego nurtu. Filigranowa jodełka lub zamaszyste ząbkowane wzory sprawiają, że każde pomieszczenie przyciąga wzrok. Nadaj swoim pomieszczeniom nieskomplikowany i łatwy w pielęgnacji styl klasyczny, dający wiele przyjemności z życia i reprezentacyjnej elegancji.