Podłogi laminowane - optyka

Laminowana podłoga okrętowa - wyjątkowe podłogi w najlepszej jakości

Laminowana podłoga okrętowa to podłoga, w której na desce ułożone są trzy sąsiadujące ze sobą paski. Ponieważ kształt podłóg przypomina deski z pierwszych statków wycieczkowych, podłogi te nazywane są również laminowanymi podłogami okrętowymi. Charyzma oraz wysoka jakość wykonania produktów sprawiają, że podłogi laminowane na statkach są zdecydowanie najpopularniejszym produktem. W szczególności naturalny wygląd sprawia, że wykładziny te pasują do wielu współczesnych stylów życia.
W naszym sklepie oferujemy Państwu produkty z laminowanej podłogi okrętowej w wielu kolorach i wzorach. Nadal szczególnie modne są różne dekory brązowe i szare. Dzięki laminowanym okrętowym deskom tarasowym w kolorze klonu, dębu, buku lub dębu można uzyskać niepowtarzalny wygląd w najlepszej jakości. Dzięki nim pomieszczenia mieszkalne i sypialne zyskują imponujące wykończenie.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Laminowana podłoga statku - do szybkiego montażu

Karta atutowa to przyroda. Jest to szczególnie widoczne w zainteresowaniu wielu konsumentów produktami wykonanymi z drewna. Wraz z rozwojem laminatu naturalnego trend ten został wcześnie rozpoznany. Dzisiejsze podłogi laminowane łączy z ich poprzednikami z lat 70. tylko termin.
Dzisiejsze laminaty posiadają m.in. wysokiej jakości impregnację krawędzi, która chroni produkty przed wilgocią. Wysoce odporna na ścieranie warstwa wierzchnia wykonana z najlepszej żywicy melaminowej również chroni podłogi przed ewentualnym intensywnym użytkowaniem. W celu zapewnienia łatwego i szybkiego montażu podłogi wyposażono w innowacyjną technologię zatrzaskową.

Zamów laminowane podłogi 3-pasmowe z Parkettkaiser

Wyposaż swoje pokoje dzienne i sypialnie, korytarze i kuchnie, a nawet pomieszczenia służbowe w najlepsze laminowane podłogi 3-pasmowe. W Parkettkaiser znajdziesz duży wybór modnych podłóg laminowanych. Są one dostępne nie tylko w odcieniach brązu i szarości, ale także w przyjaznych odcieniach beżu. Dzięki temu można stworzyć własny projekt.

W naszym sklepie można zamówić podłogę laminowaną jako podłogę pokładową w każdym możliwym rozmiarze. W tym celu należy wprowadzić żądaną liczbę metrów kwadratowych podczas procesu zamawiania. Jeśli chcesz zamontować laminat w mniejszym pomieszczeniu, warto zajrzeć do naszej kategorii SALE. Tam zawsze mamy do dyspozycji wysokiej jakości i nieskazitelnie czyste artykuły specjalne.

Czy szukasz innych pokryć podłogowych, takich jak winylowe? Rozejrzyj się po naszym sklepie i w razie potrzeby wybierz również inne wykładziny podłogowe. W razie jakichkolwiek pytań lub życzeń służymy radą. Przy okazji, można u nas zamówić próbki nowej podłogi laminowanej w wersji okrętowej. Możemy również dostarczyć różne akcesoria do instalacji.