Meister Podłoga laminowana

Powrót do przeglądu Meister Logo

 

MEISTER podłoga laminowana

Podłoga laminowana od lat jest najlepiej sprzedającą się wykładziną podłogową firmy MEISTER. Nie jest to zaskakujące, ponieważ laminat jest łatwy w pielęgnacji, prosty w układaniu, wytrzymały i atrakcyjny. Doskonale pasuje do wyposażenia nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych i biznesowych oraz spełnia wszystkie wymagania stawiane współczesnym wykładzinom podłogowym.

Laminat firmy MEISTER, doskonała wykładzina podłogowa

Laminat MEISTER jest wykonany wyłącznie z drewna i materiałów naturalnych. Podstawę wytrzymałej podłogi stanowi warstwa rdzenia HDF (high density fibreboard), czyli płyta wykonana z wysoko skompresowanych włókien. Technologia ta sprawdziła się w przypadku podłóg firmy MEISTER. Spodnia strona laminatu jest wzmocniona podkładem stabilizującym. Powierzchnia laminatu jest wykonana z papieru dekoracyjnego i jest zabezpieczona warstwą żywicy melaminowej. Ta warstwa robocza jest niezwykle wytrzymała i nieskomplikowana w utrzymaniu. Otrzymujesz podłogę laminowaną MEISTER z wbudowaną izolacją akustyczną.

Laminat firmy MEISTER - stylowa wykładzina podłogowa

Laminat MEISTER jest dostępny w różnych wzorach dekoracyjnych. Wybierz z szerokiej gamy autentycznych imitacji kamienia i drewna. Powierzchnie mają specjalne wytłoczenia, które doskonale odwzorowują wystrój wnętrza. Podczas głaskania powierzchni MEISTER Laminate Oak można wyczuć usłojenie, pęknięcia i sęki, tak jak w prawdziwym drewnie. Ta realistyczna reprodukcja pasuje do wszystkich dekorów drewnianych i kamiennych. To tylko jeden mały, ale znakomity szczegół, który odróżnia laminat premium MEISTER od innych podłóg laminowanych.

Laminat firmy MEISTER - wykładzina podłogowa z gwarancją dobrego samopoczucia

Laminat firmy MEISTER nie tylko dobrze wygląda, ale jest również korzystny dla środowiska i zdrowia użytkownika. Jak wszystkie warianty podłóg MEISTER, laminat posiada jeden z najbardziej wymagających certyfikatów ekologicznych - Blue Angel. Podłogi laminowane MEISTER składają się w 100 procentach z surowców naturalnych. Nie ma szkodliwych oparów ani nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zintegrowanej izolacji akustycznej i możliwości układania na ogrzewaniu podłogowym, podłogi MEISTER przyczyniają się do doskonałego samopoczucia w mieszkaniu.

Laminat Premium firmy MEISTER, łatwa w pielęgnacji wykładzina podłogowa

Laminat Premium firmy Meister z linii produktów Melango, Micala i Talamo posiada zintegrowaną ochronę przed wilgocią - system Aqua-Safe. Woda z mopa nie może wniknąć w podłogę MEISTER i spowodować jej uszkodzenia. Stosować środki do pielęgnacji podłóg laminowanych. Sprzedawca laminatów Meister chętnie udzieli Państwu porady. Laminat Premium charakteryzuje się wykończeniem powierzchni "Diamond Pro". Chroni przed zadrapaniami, ścieraniem i zużyciem. Laminat Meister premium różni się od tradycyjnych wykładzin tym, że posiada antystatyczne wykończenie, które chroni przed ładunkami elektrycznymi i ułatwia pielęgnację podłogi.

Podłogi laminowane MEISTER z systemem zatrzaskowym do nieskomplikowanego montażu

Dzięki systemowi zatrzasków montaż podłogi laminowanej MEISTER jest niemalże dziecinnie prosty. Nie są potrzebne ani śruby, ani klej. Niektóre warianty mają zintegrowaną izolację akustyczną.

Kolekcje laminatów MEISTER

Podłogi laminowane można nabyć u sprzedawców laminatów MEISTER w kolekcjach Melango, Micala, Talamo i Classic.

 • MelangoKolekcja
  Melango to doskonała wykładzina podłogowa do dużych pomieszczeń. Laminat otrzymuje się w postaci długich desek, które zapewniają harmonijny wygląd dekoracyjny i sprawiają wrażenie prawdziwych desek drewnianych. Melango nadaje się do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. Podłogi laminowane z kolekcji Melango są dostępne w atrakcyjnych dekorach drewnianych.
 • MicalaKolekcja
  Micala zachwyca uniwersalnymi możliwościami zastosowania. Praktycznie nie ma pomieszczenia, które nie nadawałoby się na podłogę laminowaną Micala. Przekonuje pięknymi dekorami, w tym efektownymi imitacjami dębu i powierzchniami w stylu vintage. Micala jest dostępna w sklepach specjalistycznych w odcinkach o długości 1,20 m i nadaje się do stosowania w kuchniach i łazienkach.
 • TalamoLaminat
  z kolekcji Talamo łączy dekoracyjne wzornictwo z maksymalnym komfortem. Podłogi zaprojektowane przy użyciu produktów Talamo urzekają naturalnym wyglądem i autentyczną strukturą powierzchni. W skład kolekcji Talamo wchodzą laminaty MEISTER w kolorze dębu i klonu w różnych ekskluzywnych wersjach.
 • ClassicPozwól
  się zaskoczyć dużym wyborem wzorów w kolekcji laminatów Classic firmy MEISTER. Ponad 60 różnych dekorów o wyglądzie drewna i kamienia jest dostępnych w postaci płytek, długich i krótkich desek.