Meister

Meister Logo

Meister - marka wysokiej jakości dla wykładzin podłogowych

Firma MeisterWerke Schulte GmbH stoi za wykładzinami podłogowymi Meister, które są popularne w całej Europie i na świecie. Firma Meister jest jednym z wiodących producentów parkietów, paneli, korka, podłóg dekoracyjnych, linoleum i paneli. Wykładziny podłogowe Meister są dostępne wyłącznie u wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych. Obecnie firma Meister, zlokalizowana w Meiste w dzielnicy Sauerland w Soest, zatrudnia ponad 600 osób. Ta rodzinna firma o regionalnym rodowodzie od wielu lat produkuje szeroki asortyment wykładzin podłogowych.

W firmie Meister życzenia klientów są w centrum uwagi

Potrzeby klientów komercyjnych i prywatnych są w centrum uwagi wszystkich projektowanych i produkowanych przez firmę Meister wyrobów. Producentowi podłóg od lat udaje się łączyć najwyższą jakość i funkcjonalność z innowacyjnością. W ofercie znajdują się zarówno ekskluzywne parkiety Meister, jak i wytrzymałe podłogi dekoracyjne Meister, laminaty Meister oraz zaawansowane technologicznie podłogi drewniane Lindura. Bez względu na to, który produkt wybierzesz, podłogi Meister oznaczają więcej przytulności, wysoki komfort życia i nowoczesne wzornictwo.

Zrównoważony rozwój jako część filozofii firmy

Produkty Meister są produkowane wyłącznie w Niemczech. Wszystkie artykuły podłogowe Meister oraz duża część paneli produkowanych przez Meister posiada certyfikat "Błękitny Anioł". Znak ekologiczny "Błękitny Anioł" uwzględnia cały cykl życia produktu i stawia najwyższe wymagania w zakresie zgodności z zasadami ochrony środowiska. W asortymencie Meister nie znajdziesz produktów wykonanych z drewna tropikalnego, ponieważ zrównoważony rozwój i ochrona zasobów naturalnych są jednym z celów firmy.

Najwyższa jakość bez kompromisów

Podłogi Meister, takie jak parkiet, podłogi dekoracyjne, panele i akcesoria, są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie. Firma rodzinna Sauerland od dawna jest uznawana za głównego producenta podłóg dla użytkowników o najwyższych standardach jakości, ochrony środowiska i wzornictwa. Dzięki opracowaniu stabilnej warstwy rdzeniowej HDF firmie udało się zwiększyć stabilność i jakość parkietu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia zasobów naturalnych. Ten przykład jest symbolem wielu wybitnych osiągnięć firmy Meister. Ponad 200 zarejestrowanych patentów i wzorów mówi samo za siebie.

Najnowocześniejsza produkcja

Nowoczesna technologia i optymalne warunki produkcyjne stanowią podstawę produkcji laminatu Meister, podłóg dekoracyjnych, parkietu Meister oraz wszystkich innych wariantów podłóg Meister. Szeroko zakrojone inwestycje poczynione w ostatnich latach przyniosły efekty w postaci zwiększonej wydajności, lepszych warunków pracy i produkcji oraz wyższych wyników sprzedaży.

Zawsze myśleć perspektywicznie

W firmie Meister nie ma mowy o spoczywaniu na laurach. Każdego dnia kierownictwo i pracownicy udowadniają, że cieszą się z innowacji i postępu. Podstawą sukcesu jest atmosfera pracy, która opiera się na wzajemnym szacunku i umożliwia rozwój potencjału każdej osoby.