Podłoga wyłożona parkietem

Parkiet strugany jako unikatowy okaz

Parkiet, który był strugany lub ręcznie strugany, jest naprawdę wyjątkowy. To właśnie nadaje tej podłodze nieporównywalny urok. Nie ma znaczenia, czy parkiet jest w jasnych czy ciemniejszych odcieniach drewna, najważniejsze jest jego ręczne wykończenie. Ręczna obróbka powierzchni sprawia, że każdy element ma swój własny, niepowtarzalny wygląd. Oznacza to, że nie ma drugiego piętra z takim samym szczegółowym projektem. Dlatego też wielu estetów wybiera właśnie taką podłogę, która jest ręcznie strugana. Oprócz tego specjalnego wariantu dostępne są również inne opcje dalszej obróbki podłogi. Po struganiu parkiet jest olejowany lub lakierowany. Każde wykończenie ma swoje własne specyfikacje. Lakiery, na przykład, mają tę zaletę, że są dostępne w różnych kolorach, a wersja olejowana ma autentyczny urok. Tutaj każdy miłośnik podłóg może zdecydować, który wariant preferuje. Specjalna podłoga nie musi wymagać skomplikowanej instalacji. Wręcz przeciwnie, układanie parkietu jest łatwe. Dotyczy to również wariantu struganego ręcznie, a ponadto sklep internetowy oferuje możliwość pracy dokładnie według planu. Ten plan lub instrukcje można załadować za pomocą kilku kliknięć. Ponieważ został on stworzony z myślą o początkujących, jest łatwy w obsłudze. W ten sposób podczas remontu można z przyjemnością położyć nowy, strugany parkiet.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Układanie struganego parkietu jako unikalnego elementu
  • Wygląd indywidualny
  • Wysokiej jakości konstrukcja
  • Ręcznie wykańczane
  • Trwały
Parkiet o indywidualnym uroku

Jeśli więc cenisz sobie wyjątkową podłogę, która nie jest dostępna w tej formie po raz drugi, dobrze jest wybrać ten parkiet i będziesz nim zachwycony. Jeśli chcesz, możesz zainstalować izolację akustyczną przed położeniem podłogi, aby dzieci mogły biegać po domu i bawić się bez przeszkód.

Akustyka pomieszczenia jest wtedy również przyjemniejsza, a przeszkadzające odgłosy kroków są skutecznie eliminowane. Każdy, kto ceni sobie funkcjonalność połączoną z dekoracyjnym wzornictwem, może zdecydować się na tę podłogę. Dzięki tej podłodze Twój dom szybko zacznie przypominać profesjonalnie urządzony sklep meblowy, tylko bardziej indywidualny i z Twoim własnym urokiem.

Taki sklep meblowy stanowi również inspirację dla wielu osób w zakresie ich własnego umeblowania. Tutaj często można zobaczyć, jak określone meble wyglądają z różnymi podłogami. Inspiracja jest jeszcze skuteczniejsza, gdy zamówi się próbki wykładzin podłogowych, ponieważ kolory i kombinacje widziane z bliska we własnym domu często dają inny efekt.