Parkiet lakierowany

Lakierowany parkiet zapewniający łatwą konserwację

Parkiet to zawsze doskonały wybór, jeśli chodzi o wyposażenie mieszkania lub pojedynczego pokoju. Podłoga ta ma nie tylko wiele zalet i zachwycający wygląd, ale jest też dostępna w różnych wariantach powierzchni.

W zależności od upodobań miłośnicy parkietu mogą wybrać wersję olejowaną, nielakierowaną lub lakierowaną. Podłoga ta jest dostępna w wersji lakierowanej, dzięki czemu ma swoje szczególne zalety. Na przykład błyszcząca warstwa ochronna na tej podłodze jest bardzo dekoracyjna, a więc spełnia nie tylko funkcję użytkową.

Ponadto wysiłek związany z konserwacją jest niewielki, co z pewnością jest bardzo praktyczne dla rodzin z dziećmi lub dla estetów, którzy zazwyczaj nie mają zbyt wiele czasu lub ochoty na gruntowne czyszczenie podłogi. Lakierowany parkiet jest również uszczelniany i pokrywany warstwą ochronną.

Dzięki temu podłoga jest optymalnie chroniona przed zarysowaniami i wilgocią. Jest również mniej podatna na zabrudzenia. Jeśli chcesz, możesz również zdecydować się na kombinację, czyli podłogę lakierowaną i olejowaną. Wystarczy wilgotne zmywanie mopem, aby lakierowana podłoga znów lśniła czystością i czystością.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 42

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode