Parkiet strukturalny

Parkiet z fakturą dla nowoczesnego stylu życia

Teksturowany parkiet zapewnia żywy i charyzmatyczny wystrój. Pod względem wizualnym ta pięknie ziarnista wykładzina szczególnie dobrze komponuje się z monochromatycznymi meblami. Mogą to być modne meble klasyczne w kolorach mokka, białym, kremowym itp. lub meble w kolorach czerwonym, niebieskim, zielonym i innych ciekawych odcieniach.

Następnie nadszedł czas na rozpoczęcie projektu instalacji, niezależnie od tego, czy chcesz upiększyć pokój dziecięcy czy salon. Parkiet ten w mgnieniu oka podnosi walory estetyczne każdego pomieszczenia i daje poczucie domowego komfortu.

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Parkiet z fakturą dla nowoczesnego stylu życia
  • Łatwe czyszczenie
  • Nieskomplikowana konserwacja
  • Nowoczesny wygląd
  • Żywy design
Parkiet dla nowoczesnych estetów

Parkiet w kolorze antracytowym jest szczególnie atrakcyjny dla nowoczesnych estetów, którzy lubią łączyć modę i klasyczną jakość w jednym. To udane połączenie podoba się w zasadzie każdemu, kto ceni sobie piękny dom.

Jeśli masz gabinet i lubisz nocować w nim gości, możesz połączyć obie funkcje w jednym pokoju. Do tego celu idealnie nadaje się rozkładana sofa lub nowoczesny fotel. Fotel w żadnym wypadku nie jest uciążliwy w gabinecie, lecz go wzbogaca. Gdy w drzwiach pojawią się goście, fotel można po prostu rozłożyć, aby zapewnić sobie przytulne miejsce do spania.

Oczywiście jest to szczególnie przytulne, jeśli w pokoju znajduje się również ładna podłoga. Podłoga, która wygląda zarówno naturalnie, jak i nowocześnie. Jest to dokładnie taki rodzaj podłogi, jaki reprezentuje ta wykładzina, i może ona w zauważalny sposób wzbogacić nawet takie pomieszczenia, jak gabinety czy pokoje gościnne. Podłogi strukturalne zapewniają jednocześnie żywą i nowoczesną atmosferę.