Parkiet o wyglądzie vintage

Parkiet w stylu vintage - w tym miejscu pobrzmiewa dużo elegancji

Kiedy mówimy o stylu vintage, automatycznie widzimy wiele roześmianych twarzy. Dla większości z nas to modne słowo oznacza wyjątkowość i wolności. Ta grupa docelowa chce się realizować przede wszystkim poprzez aspekty specjalne i naturalne.

Ten punkt widzenia znajduje również odzwierciedlenie w projekcie domowej oazy dobrego samopoczucia.

Odejście od głównego nurtu i powrót do hamowania. Poszczególne segmenty mogą przypominać o minionych czasach. Do takich projektów doskonale nadaje się parkiet Vintage Optics.

Materiał nie jest ani przestarzały, ani niemodny, ani niemodny. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.

To właśnie ten legendarny styl jest źródłem czystego zachwytu we współczesnych przestrzeniach mieszkalnych. Dzięki tej wspaniałej podłodze można umiejętnie realizować harmonijne pomysły na wyposażenie wnętrz i zanurzyć się w minionych epokach.

Parkiet przekonuje genialnym dobrym smakiem i jest doskonałym impulsem dla wspaniałego wyposażenia wnętrz. Jeśli nie masz ochoty na takie podłoże, to naprawdę tracisz doskonałą okazję.

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do zaznaczenia.
Parkiety te są określane mianem antyków.

Wzornictwo podłogi nawiązuje kształtem i kolorystyką do starych wzorów. I to podejście naprawdę się opłaciło. Nikt nie patrzy na przypadkowo ułożony wzór układania. Zamiast tego powierzchnia podłogi zachwyca powściągliwością i estetyką.

Automatycznie podłoże staje się pięknym i uniwersalnym kontrapunktem dla dużych mebli.

Jednak błyszczące i gładkie dekory również doskonale harmonizują ze szlachetną wykładziną podłogową. Dzięki temu to solidne, uniwersalne urządzenie można zintegrować z najróżniejszymi projektami. Nie bez powodu ta grupa produktów wysokiej jakości przeżywa prawdziwy renesans, a te punkty po raz kolejny potwierdzają jej pierwszorzędny standard.

  • Możliwa jest instalacja na ogrzewaniu podłogowym
  • Dzięki łatwej w pielęgnacji powierzchni, podłoga ta gwarantuje większą czystość w pomieszczeniach mieszkalnych.
  • Sprytnie rozmieszczone kolorowe plamy i rustykalne akcenty nadają mieszkaniu przytulny charakter.
  • Wszystkie panele charakteryzują się wysoką jakością wykonania i stabilnością

Rozluźniony, a także wyrazisty urok podłogi sprawia, że każde pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Często wywołuje to zaskakujący efekt "aha".