Parkiet bielony

Zupełnie nowe gamy produktów zachwycają szczególnym pięknem. Jednocześnie deski tworzą dobrą atmosferę. Bez wątpienia ta szlachetna drewniana podłoga emanuje niesamowitym spokojem.

Wysokiej jakości materiał jest miękki i ciepły w dotyku, a ponadto podłoga skutecznie tłumi hałas. Przede wszystkim trwałość i solidna powierzchnia są szczególnie cenione przez wielu konsumentów.

Projekt jest ucztą dla oczu i zapowiada większe wyróżnienie zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Zalety tej podłogi są oczywiste.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 7

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
  • Parkiet pobielony zwiększa wartość nieruchomości
  • Produkty te charakteryzują się wytrzymałymi i łatwymi w pielęgnacji powierzchniami
  • Dzięki praktycznym mechanizmom zatrzaskowym do montażu wykładzin podłogowych nie są potrzebne żadne narzędzia. Praca jest wykonywana szybko i łatwo
  • Niskoemisyjny i antyalergiczny parkiet zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniach mieszkalnych.
Produkty te oznaczają więcej życia i przytulności

Jeśli chcesz stylowo urządzić swój dom, zdecydowanie powinieneś uwzględnić w swoich planach bielony parkiet. Ta wyrafinowana podłoga stanowi doskonałą podstawę do stworzenia gustownego stylu. Nie tylko ponadczasowa elegancja stwarza zupełnie nowe wrażenie przestrzeni. Podłogi te są korzystne nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Każdy segment przekonuje swoją stabilnością wymiarową i wytrzymałością. Można powiedzieć, że jest to zakup na całe życie. Pod względem trwałości ten asortyment produktów nie ma sobie równych. Nawet jeśli w gospodarstwie domowym są zwierzęta i dzieci, nie trzeba obawiać się żadnych ograniczeń.

Warstwa wierzchnia jest zaprojektowana tak, aby wytrzymać wszelkie naprężenia i obciążenia. Łatwość pielęgnacji to dosłownie ukoronowanie całości. Szczególnie w przypadku dużego natężenia ruchu publicznego nie da się uniknąć zabrudzeń. Nie martw się, ponieważ dzięki tej wykładzinie jako przedsiębiorca lub właściciel firmy jesteś dobrze przygotowany do pracy we wszystkich obszarach.

Dlatego nie dziwi nas wcale, że ta wysokiej jakości podłoga przeżywa rozkwit.