Parkiet klonowy

Parkiet klonowy - Kreatywne projektowanie pomieszczeń

Parkiet klonowy oferuje najlepsze warunki do kreatywnego projektowania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzuje się nie tylko eleganckim wyglądem, ale oferuje również wiele korzyści w zakresie instalacji i codziennego użytkowania. Jasna kolorystyka drewna sprawia, że pokoje są przyjazne i zachęcające. Nowoczesny parkiet klonowy jest łatwy i elastyczny w montażu. Poniżej można dowiedzieć się więcej na temat właściwości parkietu klonowego z gamy Parkettkaiser.

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Eleganckie drewno klonowe

Parkiet klonowy daje wrażenie świeżości i różnorodności. Zapewnia to stylowy wystrój, który wspaniale odwzorowuje strukturę drewna klonowego. Uwzględnia się również otwory po gałązkach i ziarno. W rezultacie uzyskuje się zróżnicowany i charakterystyczny wygląd. Jasne drewno klonowe sprawia, że pokoje dzienne i pomieszczenia gospodarcze wyglądają przyjaźnie, zachęcająco i domowo. Nie tylko dobrze komponuje się z dostojnymi drewnianymi meblami i meblami w stylu wiejskim, ale także podkreśla efekt wizualny nowoczesnych mebli.

Parkiet klonowy łatwy, zmienny i szybki w montażu

Parkiet klonowy z serii Parkettkaiser jest przeznaczony do łatwego, zmiennego i szybkiego montażu. Deski są łączone ze sobą za pomocą nowoczesnego systemu zatrzaskowego. Instalacja może być klejona lub pływająca. Deski dwu- i czterowłóknowe doskonale uzupełniają się z dekorem klonu, tworząc harmonijny wygląd ogólny.

Wysokiej jakości parkiet klonowy o dużych walorach użytkowych

Parkettkaiser stawia na wysokiej jakości parkiet klonowy o doskonałej jakości materiału i wykonania. Grubość desek, warstwa użytkowa oraz uszczelniona lub olejowana powierzchnia sprawiają, że podłoga jest niewrażliwa na smugi, ścieranie, plamy i zarysowania. Dzięki temu parkiet nadaje się do codziennego użytku, jest łatwy do czyszczenia i trwały. Przyjemnie ciepła podłoga zapewnia również dobry komfort chodzenia i doskonałą izolację dźwięków uderzeniowych. Parkiet klonowy jest uniwersalny i dobrze wygląda nie tylko w sypialniach, salonach i jadalniach. Dostępne są również warianty odpowiednie do pomieszczeń gospodarczych oraz do montażu w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Ty również możesz wybrać nowoczesny parkiet klonowy z gamy Parkettkaiser do stylowego wykończenia wnętrz.