Parkiet bukowy

Wykończenie pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych parkietem bukowym

Parkiet bukowy to doskonały sposób na atrakcyjną dekorację pomieszczeń użytkowych i mieszkalnych. Mocny kolor drewna bukowego przyciąga wzrok i doskonale harmonizuje z meblami z litego drewna. Parkiet bukowy to nie tylko elegancki wystrój wnętrza. Oferuje również wiele korzyści w zakresie instalacji i użytkowania. Tutaj można dowiedzieć się więcej o właściwościach nowoczesnego parkietu bukowego.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Parkiet w eleganckim dekorze bukowym

Wykonane z wytrzymałego drewna bukowego parkiety z serii Parkettkaiser tworzą naturalny i szlachetny wystrój. Struktura i kolorystyka sprawiają zróżnicowane i odświeżające wrażenie. Powierzchnia pięknie odwzorowuje usłojenie i sęki drewna bukowego. Dzięki temu podłoga zyskuje charakterystyczny wygląd. W firmie Parkettkaiser parkiet bukowy jest dostępny w jasnych i ciemnych wariantach. Dzięki temu można wybrać dekorację, która idealnie pasuje do wystroju pomieszczenia. Parkiet bukowy upiększa zarówno pomieszczenia mieszkalne, jak i użytkowe oraz poprawia ich wygląd.

Montaż parkietu bukowego

Parkiet bukowy z serii Parkettkaiser można łatwo, szybko i na różne sposoby układać w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych każdego typu i wielkości. Deski są łączone ze sobą za pomocą nowoczesnego systemu zatrzaskowego, przy czym możliwy jest zarówno montaż pływający, jak i klejony. Piękny dekor oraz dwu- lub czterostronne fazowanie desek tworzą harmonijny wzór układania. Instalacja jest możliwa również w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Szlachetny parkiet bukowy o praktycznych właściwościach użytkowych

Nowoczesny i wysokiej jakości parkiet w dekorze buku z serii Parkettkaiser posiada wiele praktycznych właściwości użytkowych. Charakteryzuje się wysoką jakością materiału i wykonania. Olejowana lub uszczelniona powierzchnia, a także mocna warstwa użytkowa sprawiają, że podłoga jest niewrażliwa na zarysowania, ścieranie, plamy i smugi. Wystrój przez długi czas pozostaje w oryginalnym stanie, a bukowy parkiet okazuje się łatwy w pielęgnacji. Ponadto parkiet jest przez cały czas ciepły dla stóp, co sprawia, że chodzenie po nim jest wygodne. Należy również podkreślić doskonałą izolacyjność od dźwięków uderzeniowych. W sklepie Parkettkaiser znajdziesz odpowiedni parkiet bukowy nie tylko do salonów, jadalni i sypialni. Szeroka gama produktów przeznaczona jest również do pomieszczeń biznesowych, przedpokoi, korytarzy i foyer. Ty też możesz zdecydować się na elegancki wystrój wnętrza z nowoczesnym i wysokiej jakości parkietem bukowym.