Parkiet w jodełkę - kup online parkiet w jodełkę

Parkiet w jodełkę - wszechstronny i ponadczasowo piękny. Podłogi drewniane stają się coraz bardziej popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem w dzisiejszych czasach. Jego elegancki wygląd dobrze komponuje się z nowoczesnym i dostojnym stylem życia. Parkiet w jodełkę nadaje się zarówno do domów prywatnych, jak i do sklepów, muzeów czy galerii. Do parkietu w jodełkę nie nadają się tylko pomieszczenia mokre. W dużych pomieszczeniach parkiet w jodełkę szczególnie dobrze się prezentuje i może w pełni rozwinąć swój efekt wizualny. Na przykład fryz okalający pozwala na dalsze zmiany i zapewnia bardzo szczególny wygląd. Jednak wzór układania idealnie nadaje się również do mniejszych pomieszczeń i pozwala stworzyć stylowy dom. Klasyczny wzór układania jest niezwykle popularny.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 19

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 19

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Parkiet w jodełkę jest zawsze modny

Parkiet w jodełkę to klasyka i słusznie cieszy się ogromną popularnością. Parkiet w jodełkę jest układany od wieków i jest imponująco prezentowany w wielu historycznych budynkach. W ostatnich latach ten piękny parkiet przeżywa swój renesans i zyskuje coraz więcej entuzjastów.

Parkiet w jodełkę ma wiele zalet:

  • trwałe i odporne na zużycie
  • przyjemnie ciepłe pod stopami
  • ponadczasowo piękne i eleganckie
  • łatwy do czyszczenia
  • higieniczne
  • pochłanianie hałasu
  • nadaje się do ogrzewania podłogowego

Parkiet w jodełkę - wszechstronny i ponadczasowo piękny

Podłogi drewniane stają się coraz bardziej popularne i cieszą się obecnie dużym popytem. Jego elegancki wygląd dobrze komponuje się z nowoczesnym i dostojnym stylem życia. Parkiet w jodełkę nadaje się zarówno do domów prywatnych, jak i do sklepów, muzeów czy galerii. Do parkietu w jodełkę nie nadają się tylko pomieszczenia mokre.

W dużych pomieszczeniach parkiet w jodełkę szczególnie dobrze się prezentuje i może w pełni rozwinąć swój efekt wizualny. Na przykład fryz okalający pozwala na dalsze zmiany i zapewnia bardzo szczególny wygląd. Jednak wzór układania idealnie nadaje się również do mniejszych pomieszczeń i pozwala stworzyć stylowy dom. Klasyczny wzór instalacji jest niezwykle popularny.


Podłogi z różnych gatunków drewna, w różnych kolorach i o różnych powierzchniach

Parkiet w jodełkę jest dostępny w różnych gatunkach drewna, przy czym dąb jest z pewnością jednym z najpopularniejszych. Możliwe są różne powierzchnie. W zależności od upodobań może być lakierowany matowo, lakierowany na czarno, a nawet lakierowany matowo w kolorze wapiennym. Niezależnie od tego, czy jest to parkiet ciemny, efektowny i mocny, czy też jasny i dyskretny; duży wybór różnych kolorów i gatunków drewna oferuje właściwy parkiet na każdy gust.


Jak powstaje typowy wzór jodełki w parkiecie?

Poszczególne klepki parkietowe są układane w bardzo specjalny sposób, dzięki czemu uzyskuje się autentyczny wzór. Dzięki temu, że klepki parkietowe są ułożone pod kątem 90 stopni względem siebie, powstaje niepowtarzalny wzór. Przypomina to ości rybiego szkieletu, dlatego też nadano jej nazwę jodełka.

Popularny wzór jodełki może być również ułożony w podwójny lub potrójny wzór, co pozwala na uzyskanie bardziej interesujących wzorów. Z kolei w wersji francuskiej lub węgierskiej poszczególne klepki parkietu układa się pod kątem 45 lub 60 stopni względem siebie.


Łatwy montaż dzięki parkietowi typu click - montaż pływający

Parkiet układany we wzór jodełki jest zawsze przyklejany na całej powierzchni. Każda klepka drewna musi być przyklejona osobno, co sprawia, że ten rodzaj montażu parkietu jest stosunkowo kosztowny. Dzięki wynalezieniu systemu zatrzaskowego do parkietu we wzorze jodełki, nie jest już konieczne klejenie poszczególnych drewnianych klepek, które kiedyś było konieczne. Dzięki temu układanie parkietu w jodełkę jest łatwiejsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Parkiet w jodełkę można teraz zamontować po korzystnej cenie - należy szukać w euro za metr kwadratowy. Skontaktuj się z nami, aby zagwarantować Ci najlepszą możliwą obsługę.