Kup podłoga laminowana online - pokrycia podłogowe

Podłoga laminowana jest znacznie tańsza niż parkiet. Pod względem wizualnym dobry, nowoczesny laminat trudno dziś odróżnić od parkietu.
Ale co to w ogóle jest ten laminat? Materiał syntetyczny? Nie, nie jest to tworzywo sztuczne, ale w 90% składa się z drewna. Pozostałe 10 % stanowią przyjazne dla środowiska żywice klejowe. W przeciwieństwie do parkietu, deski lub płytki nie są wykonane z litego drewna, lecz z mocno sprasowanej płyty z włókien drzewnych
, na którą nakładana jest warstwa dekoracyjna. Naturalnie podłogi laminowane w Parkettkaiser nie zawierają żadnych dodatków szkodliwych dla zdrowia i środowiska, takich jak zmiękczacze czy pestycydy. Warstwa dekoracyjna podłogi laminowanej oferuje niezliczone możliwości projektowania. Bardzo popularne są dekory drewniane i kamienne, ale możliwe są również dekory jednokolorowe lub z fantazyjnymi wzorami. W przypadku dekorów drewnianych i kamiennych fazy są często opracowywane wokół desek lub paneli. Dzięki temu podłogi wyglądają do złudzenia realistycznie, jak podłogi drewniane lub kamienne.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 153

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode