Kup profil końcowy online

Profile Stal nierdzewna - Aluminium do przykręcania i samoprzylepne

Profile zakończeniowe firmy Parkettkaiser charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością i trwałością. Są one dostępne w różnych wzorach i kolorach. Podczas układania nowych wykładzin podłogowych należy wykonać ważne zadanie.

Profile podłogowe to nie tylko bezpieczne i dokładne zaokrąglenie, ale także piękne wykończenie wizualne. Jako efektywne przejście mogą one uwydatnić różne wysokości progów, stopni i ościeży drzwi. W przejściu między dwoma pomieszczeniami doskonale komponują się z ogólnym wyglądem podłogi.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 23

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Brebo Winkelprofil A31 Braun Aluminium eloxiert 120 cm
Dostępne
Tylko 13,20 m na stanie!

Produkty 23

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Profile końcowe i przejściowe stanowią zachętę.

Można je układać w sposób niemal niewidoczny na kleju w kolorze podłogi lub szybko mocować w kilku krokach. Nawet większe różnice wysokości można bezpiecznie i trwale zniwelować za pomocą przykręcanych profili dopasowujących.

Profile pełne są również szczególnie odporne na zużycie i wytrzymałe. Profile ze stali nierdzewnej Inox są wyjątkowo łatwe do czyszczenia i, podobnie jak profile aluminiowe, posiadają dodatkową warstwę ochronną.

Wyjątkowa jakość oryginalnych profili z litego aluminium lub stali nierdzewnej przekonuje naszych klientów raz po raz. Nie ma znaczenia, czy chcesz zaprojektować profil przejściowy, który w prosty czy celowo przyciągający wzrok sposób będzie stanowił idealne przejście między dwoma pomieszczeniami. należy zabezpieczyć progi i stopnie.

Profile podłogowe firmy Parkettkaiser można łatwo montować i demontować, co stanowi praktyczną pomoc przy układaniu podłóg. W przypadku wykładziny dywanowej, płytek, laminatu, winylu PCV lub parkietu można stworzyć harmonijny wygląd.

Kupuj profile podłogowe online po rozsądnej cenie

Jak mało który producent na rynku, profile obrzeżowe Brebo są synonimem najwyższej jakości wykonania. Wysoka dokładność dopasowania i różnorodność konstrukcji.

Srebrne i złote anodyzowane aluminium nadaje dodatkowy punkt wzornictwu i podkreśla wysoką jakość podłóg. Samoprzylepne profile kątowe ze stali nierdzewnej Inox pewnie trzymają się każdej krawędzi.

Wszystkie nasze profile końcowe są stabilne i bezpieczne. Ponadto lite profile podłogowe są niewrażliwe na wilgoć i mogą być montowane w pomieszczeniach wilgotnych.

Profile podłogowe Proline posiadają częściową regulację wysokości i mogą być układane w systemie pływającym (click system) lub klejone/wkręcane. Dopasowany profil niweluje różnice między różnymi rodzajami pokryć podłogowych (np. wykładziną i parkietem) oraz zapewnia doskonałą ochronę krawędzi i przejścia bez ryzyka potknięcia się.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, profile kątowe o wyjątkowo szorstkiej powierzchni znajdują się na samym szczycie. Dzięki nim każdy stopień schodów nie będzie już tak straszny, a ich powierzchnia zapewnia dodatkową ochronę antypoślizgową.

Listwy przypodłogowe mocowane na śruby są łatwe w montażu i nie zajmują dużo czasu. Mocuje się je w zaledwie kilku krokach. W Parkettkaiser wszystkie profile otrzymujesz wraz z akcesoriami.

Dzięki szerokiej gamie wzorów i wykończeń zawsze znajdziesz odpowiednie wykończenie. Dostrzegamy nawet najnowsze trendy kolorystyczne. W naszym sklepie internetowym dostępne są również tak zwane "Standardy Efektu", na przykład w kolorze szampańskim, oliwkowym, czarnym lub brązowym. Różnorodność oferty uzupełniają złoto i srebro.

Profile podłogowe i profile przejściowe firmy Parkettkaiser:

  • Wykonane z litej stali nierdzewnej lub aluminium
  • Nadaje się do płytek, parkietu, wykładziny dywanowej, PCV lub podłogi laminowanej
  • Dostępne w różnych długościach i wzorach
  • Do klejenia lub przykręcania
  • Łatwy montaż i dostawa wraz z wkrętami
  • Do wykładzin podłogowych, przejść, schodów, stopni, narożników i krawędzi
  • Dostępne również w modnych kolorach i wzorach
  • Szczegółowe porady i indywidualna oferta
  • Zamów jednocześnie pasujące wykładziny podłogowe i zamów je bez kosztów wysyłki od 25 m² wzwyż.