Listwy przypodłogowe pozostałe w magazynie - modele wycofane z produkcji do -70% taniej | Parador | Classen | HARO | Meister u.v.m.

Pozostały zapas listew przypodłogowych i cokołów tanio i dobrze

W tej kategorii znajdziesz odpowiednie listwy przypodłogowe do swojej podłogi wysokiej jakości. Wszystkie produkty w tej kategorii są bardzo dobrej jakości i nie są produktami drugiego wyboru. W tym dziale można zaoszczędzić pieniądze. W Parkettkaiser znalazłeś odpowiednią podłogę do swojego mieszkania. Montaż odbywa się w mniejszych pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych, a potrzebna jest tylko odpowiednia listwa przypodłogowa w określonej ilości. Podłogę w pokoju dziecka trzeba urozmaicić kolorem. Listwy ścienne różnią się kolorami w miarę ich obiegu. Dlatego właśnie przydają się różne kolory w mniejszych ilościach. Pozostały zapas oznacza między innymi, że produkt jest nadal dostępny w ograniczonej liczbie sztuk. Przejrzyj tę sekcję. Z pewnością znajdziesz odpowiednią listwę przypodłogową od znanego producenta. Modne są również listwy przypodłogowe. Odpowiedni "model wycofany z produkcji" to mniejsze obciążenie dla portfela. Uprzedzenia są tu zupełnie nie na miejscu. Pozostały zapas listew przypodłogowych i c okołów nie jest "działem śmieci". Zajmujemy się handlem produktami wysokiej jakości. Oczywiście dotyczy to również akcesoriów w tej kategorii. Producent chce wprowadzić na rynek kolejną linię, a my potrzebujemy miejsca w naszym magazynie. Osiągamy to poprzez poważną sprzedaż z korzyścią dla naszych klientów.

-48% WYPRZEDAŻ: Uzyskaj 48% zniżki na cały pozostały asortyment!

Twój kod rabatowy 48%*:  48sale 

*Kod kuponu "48sale" należy zrealizować w koszyku. Obowiązuje dla całego pozostałego asortymentu. Przechowywanie zamówienia nie jest możliwe. Brak możliwości zwrotu gotówki. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani kuponami. Oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 84

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb Sierra 250 cm
Dostępne
Tylko 430,00 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb matowy 250 cm
Dostępne
Tylko 265,00 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb Alaska 250 cm
Dostępne
Tylko 70,00 m na stanie!
Egger Home Listwa przypodłogowa Magma biały
Dostępne
Tylko 40,80 m na stanie!
Egger Home Listwa przypodłogowa Woodsticks
Dostępne
Tylko 31,20 m na stanie!
Egger Home Listwa przypodłogowa Kasztan Girona
Dostępne
Tylko 31,20 m na stanie!
Pasująca Listwa przypodłogowa QUE Dąb Polski 250 cm
Dostępne
Tylko 25,00 m na stanie!
Passende Sockelleiste 6 cm hoch Esche FOES022 240 cm
Dostępne
Tylko 24,00 m na stanie!