Drewniane podłogi inżynierskie / resztki podłóg drewnianych - wycofane z produkcji modele znanych markowych producentów, takich jak Parador, Meister, HARO, Tarkett, Wicanders i wielu innych, obniżone nawet o 70%.

Resztki parkietu - okazje projektowe w niskiej cenie

Słowo "Restposten" (pozostały zapas) nie powinno być źle rozumiane, a w firmie PARKETTKAISER®, która jest Państwa wyspecjalizowanym dealerem w zakresie ekskluzywnych podłóg, oznacza ono najlepszą jakość i klasę od laminatu do parkietu. Przez resztki parkietu rozumiemy: zaprojektowane okazje modnych wykładzin podłogowych, zazwyczaj w małych ilościach i metrach kwadratowych. Są to zazwyczaj "modne" artykuły, które można sprzedawać w dużych ilościach i nie są już uwzględniane w asortymencie. Nie dlatego, że nie podoba nam się już dany wzór i uważamy go za nie do przyjęcia dla klienta. Nie, jest raczej odwrotnie. Produkcja wykładzin podłogowych podąża raczej podobnymi drogami, co moda. Kolekcje, często tworzone przez znanych artystów i projektantów, albo wygasają sezonowo, albo następcy nowych serii wypierają wysokiej jakości poprzedników. Ale jak wszyscy wiemy, to, co wczoraj było "szykowne", dziś znów jest "na czasie", a w projektowaniu wnętrz liczy się przede wszystkim jedno: najlepszy projekt o wysokim poziomie wytrzymałości przy odpowiednio wysokich obciążeniach.

-48% WYPRZEDAŻ: Uzyskaj 48% zniżki na cały pozostały asortyment!

Twój kod rabatowy 48%*:  48sale 

*Kod kuponu "48sale" należy zrealizować w koszyku. Obowiązuje dla całego pozostałego asortymentu. Przechowywanie zamówienia nie jest możliwe. Brak możliwości zwrotu gotówki. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani kuponami. Oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 1-38 z 50

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Tarkett Parkiet Segno Dąb Mix Jodełka Deski lewe M4V
Dostępne
Tylko 8,64 m² na stanie!
HARO Parkiet 4000 Tundra Dąb Deska Allegro permaDur
Dostępne
Tylko 4,94 m² na stanie!