Podłogi winylowe modele wycofane z produkcji - do 70% rabatu na markowych producentów, takich jak Wineo, Classen, Tarkett, Parador, Wicanders i wielu innych.

Szukasz wysokiej jakości resztek materiałów winylowych? - oferujemy Państwu niskie ceny pozostałości po sprzedaży.

Niskie ceny, ale wciąż wysoka jakość: skorzystaj z wyjątkowej okazji i skorzystaj z naszego wspaniałego asortymentu w zakresie resztek podłóg winylowych. Oferujemy tutaj szeroki wybór większych i mniejszych winylowych wykładzin podłogowych, które często pozostają w naszej codziennej pracy. Ponieważ nie są to odrzuty, lecz zawsze kawałki pierwszej klasy, zarówno duże, jak i małe, w doskonałym stanie, nie chcemy pozbawiać Państwa naszych resztek podłóg winylowych. Dlatego z przyjemnością oferujemy Państwu nasze wysokiej jakości resztki po najlepszych cenach - zapraszamy do kontaktu z naszym przyjaznym i zmotywowanym zespołem lub do składania zamówień bezpośrednio przez Internet!

-48% WYPRZEDAŻ: Uzyskaj 48% zniżki na cały pozostały asortyment!

Twój kod rabatowy 48%*:  48sale 

*Kod kuponu "48sale" należy zrealizować w koszyku. Obowiązuje dla całego pozostałego asortymentu. Przechowywanie zamówienia nie jest możliwe. Brak możliwości zwrotu gotówki. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani kuponami. Oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 17

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Parador Podłoga winylowa Basic 30 Beton szary Płytka
Dostępne
Tylko 1,57 m² na stanie!