Podłogi winylowe modele wycofane z produkcji - do 70% rabatu na markowych producentów, takich jak Wineo, Classen, Tarkett, Parador, Wicanders i wielu innych.

Szukasz wysokiej jakości resztek materiałów winylowych? - oferujemy Państwu niskie ceny pozostałości po sprzedaży.

Niskie ceny, ale wciąż wysoka jakość: skorzystaj z wyjątkowej okazji i skorzystaj z naszego wspaniałego asortymentu w zakresie resztek podłóg winylowych. Oferujemy tutaj szeroki wybór większych i mniejszych winylowych wykładzin podłogowych, które często pozostają w naszej codziennej pracy. Ponieważ nie są to odrzuty, lecz zawsze kawałki pierwszej klasy, zarówno duże, jak i małe, w doskonałym stanie, nie chcemy pozbawiać Państwa naszych resztek podłóg winylowych. Dlatego z przyjemnością oferujemy Państwu nasze wysokiej jakości resztki po najlepszych cenach - zapraszamy do kontaktu z naszym przyjaznym i zmotywowanym zespołem lub do składania zamówień bezpośrednio przez Internet!

-48% WYPRZEDAŻ: Uzyskaj 48% zniżki na cały pozostały asortyment!

Twój kod rabatowy 48%*:  48sale 

*Kod kuponu "48sale" należy zrealizować w koszyku. Obowiązuje dla całego pozostałego asortymentu. Przechowywanie zamówienia nie jest możliwe. Brak możliwości zwrotu gotówki. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami ani kuponami. Oferty są ważne tylko do wyczerpania zapasów.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 11

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 11

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
Sposoby, w jakie resztki podłóg winylowych mogą wzbogacić Twój dom i mieszkanie - ciesz się naszymi mistrzowskimi podłogami winylowymi w swoim domu.

Podłogi winylowe są uważane za modne obecnie pokryciepodłóg domowych, ponieważ są nie tylko wyjątkowo łatwe do czyszczenia, ale przede wszystkim tak proste w montażu. Ich niewrażliwa powierzchnia jest również wyjątkowo odporna na zużycie, a w porównaniu z laminatem lub parkietem, na naszych korzystnych podłogach winylowych prawie nie słychać odgłosów chodzenia. Posadzki tego typu mają również wiele innych zalet:

  • są odporne na wilgoć
  • mają uniwersalny wygląd (np. są dostępne w dekorach z drewna, kamienia lub płytek)
  • nadają się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym
  • są tylko nieznacznie wyższe niż w przypadku laminatu i parkietu (od 5 do 10 milimetrów)
  • zapewnia przyjemne uczucie chodzenia

Przede wszystkim resztki winylowe z naszego sklepu internetowego są atrakcyjne wizualnie: na przykład rano, ciesz się przytulnym połyskiem wysokiej jakości winylowej powierzchni podłogowej i daj się oczarować temu ciepłemu w dotyku pokryciu podłogowemu! Naszym zdaniem nie ma lepszego rodzaju podłogi do renowacji, wyposażenia nowego budynku i do wielu innych zastosowań.

Już teraz wyposaż swój salon, sypialnię, kuchnię i przedpokój w wyjątkowe fragmenty podłóg winylowych i ciesz się nimi każdego dnia na nowo.

Układanie praktycznej podłogi winylowej jest również bardzo proste: potrzebny jest tylko nóż do skracania resztek oraz sucha, czysta i równa powierzchnia, na której mają być ułożone resztki winylu. W tym celu należy naciąć odpowiednie kawałki, a następnie wygiąć je ręcznie - to wszystko, co jest potrzebne do ręcznego dostosowania naszych resztek winylu do indywidualnych warunków na miejscu budowy. W przypadku montażu na tzw. podłożach pływających (np. podkładach mineralnych) należy również pamiętać o zainstalowaniu paroizolacji lub izolacji akustycznej chroniącej przed wilgocią od ziemi. Podłogi winylowe nadają się więc do niemal wszystkich pomieszczeń, w których ma być stworzona komfortowa atmosfera do życia. Jeśli więc nadal szukasz odpowiedniej podłogi do swojego domu lub chciałbyś skorzystać z naszego doświadczenia w instalacji winylu, po prostu skontaktuj się z nami i przekonaj się o ogromnym wyborze produktów i akcesoriów do podłóg winylowych w naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym.