Zwrot i refundacja

Dzięki tym informacjom chcemy pomóc naszym klientom w jak najszybszym i jak najłatwiejszym rozpatrzeniu ewentualnego zwrotu. Przedstawiamy tutaj ogólnie zrozumiałe streszczenie "zasad anulowania rezerwacji" wraz z konkretną procedurą anulowania rezerwacji. Oczywiście wszystkie prawnie wiążące informacje znajdziesz szczegółowo na stronie Instrukcje specjalne i Prawo do odstąpienia od umowy.

Jak mogę zwrócić dostarczone towary?

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, możesz zwrócić zakupione u nas towary. W tym celu należy najpierw wypełnić formularz anulowania rezerwacji znajdujący się na dole tej strony i przesłać go na nasz adres pocztowy, faksem lub pocztą elektroniczną na adres:

 

Brebo Handelskontor GmbH

Arsterdamm 72a

D-28277 Bremen

Niemcy


Faks: +49 421 40 88 97 409

e-mail: [email protected]

Uwaga:

 • Aby dotrzymać terminu odstąpienia od umowy, musisz przesłać nam swoje odstąpienie od umowy nie później niż 14 dni od otrzymania towaru.
 • Oczywiście możesz również wysłać formularz odstąpienia od umowy (patrz poniżej) wraz z towarem (w tym terminie) po skontaktowaniu się z nami. - Należy pamiętać, że adres zwrotny może być inny niż podany powyżej, w zależności od rodzaju towaru. Jeśli się z nami skontaktujesz, podamy Ci właściwy adres i pomożemy w załatwieniu sprawy. Towary dostarczone przez spedytora można zazwyczaj odebrać po znacznie niższej cenie niż w przypadku wysłania ich na własny rachunek.
 • W przypadku przesłania rezygnacji pocztą elektroniczną, listownie lub faksem, prosimy również o dołączenie do towaru wydruku rezygnacji. Ułatwia nam to przydzielanie towarów, przyspiesza przetwarzanie i z reguły także zwrot pieniędzy.
 • Będziemy wdzięczni, jeśli poinformujesz nas o przyczynie zwrotu. W ten sposób możemy jeszcze bardziej udoskonalić naszą ofertę i produkty dla Ciebie.

Zwrot towarów

 • W przypadku towarów, które mogą zostać wysłane w paczce pocztowej, prosimy o niezwłoczny zwrot towarów wraz ze wszystkimi akcesoriami i elementami opakowania, jeżeli nie zostały one wysłane wraz z odstąpieniem od umowy - aby zachować termin odstąpienia od umowy, towary należy wysłać nie później niż 14 dni po wysłaniu do nas odstąpienia od umowy.

 

WAŻNE adres zwrotnyróżni sięod adresu na fakturze:

 

Adres zwrotny:

BWS - Zentrallager

Parkettkaiser - Retouren

Marschgehren 10

D-28779 Bremen

Niemcy

 

 • Chętnie zorganizujemy dla Ciebie przesyłki spedycyjne. Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy zorganizują dla Państwa odbiór zwrotny.
 • Aby uniknąć uszkodzenia i zanieczyszczenia towarów, należy je zwrócić do nas w miarę możliwości w oryginalnym opakowaniu transportowym. Jeśli nie posiadasz już tego opakowania, zapewnij mu odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami podczas transportu, używając odpowiedniego opakowania zewnętrznego.
 • Użytkownik ponosi koszty przesyłki zwrotnej.

 

Jak mogę uzyskać zwrot ceny zakupu towaru?

Zwrot ceny zakupu

Niezwłocznie po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu zwrócimy Ci cenę zakupu towaru. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu kilku dni od otrzymania przez nas towaru.


Zwrot pieniędzy zostanie dokonany przy użyciu tej samej metody płatności, która została użyta do zapłaty na naszą rzecz:

 • w przypadku płatności z góry, kwota zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym, z którego dokonano przelewu.
 • w przypadku płatności za pośrednictwem systemu PayPal, kwota zostanie zaksięgowana na koncie PayPal. O tym, czy kwota pozostanie na Twoim koncie PayPal, czy też przelejesz ją z powrotem na swoje konto bankowe, możesz zadecydować wyłącznie Ty w PayPal - nie mamy na to wpływu.
 • W przypadku zakupu na rachunek, faktura zostanie pomniejszona o wartość zwróconego towaru. Jeśli już dokonałeś przelewu kwoty wynikającej z faktury, kwota zwrotu zostanie przelana z powrotem na Twoje konto bankowe.
 • W przypadku płatności kartą kredytową, kwota zostanie przelana na konto karty kredytowej użytej do zapłaty.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Formularz anulowania

 

Pobierz i wydrukuj formularz odstąpienia od umowy w formacie PDF >>

 

W przypadku zwrotów i rezygnacji można skorzystać z usług naszego centrum zwrotów ([email protected]).

Nasze centrum zwrotów przeprowadzi Cię przez kilka prostych kroków, aby zwrócić produkt(y). W niektórych przypadkach użytkownik otrzyma opłaconą z góry etykietę zwrotną, abyzwrócić produkt(y).Można również skontaktować się z nami w celu anulowania lub zwrotu produktu.

Jeśli nie chcesz korzystać z naszego centrum zwrotów w celu anulowania zamówienia lub kontaktować się z nami w inny sposób, możesz anulować zamówienie za pomocą tego formularza.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Do:

Brebo Handelskontor GmbH

Parkettkaiser

Arsterdamm 72a

D-28277 Bremen

Niemcy

 

 

I___________________________________________________________________________________

niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie umowy na zakup następujących towarów

 

_____________________________________________________________________________________

 

_____________________________________________________________________________________

 

Numer zamówienia: _____________________________________________________________________

 

Zamówione w dniu/otrzymane w dniu:_______________________________________________________

 

Twój adres:__________________________________________________________________________

 

Adres e-mail Twojego konta na Parkettkaiser: _________________________________________

 

 

Twój podpis:

 

Data:

 

Po wypełnieniu formularza należy przesłać go pocztą na adres:

 

!!! UWAGA, tylko poczta. ZWROTY TOWARÓW NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE POD PONIŻSZYM ADRESEM I ZOSTANĄ ODESŁANE DO UŻYTKOWNIKA !!!!.

 

Brebo Handelskontor GmbH

Parkettkaiser

Arsterdamm 72a

D-28277 Bremen

Niemcy

 

Prosimy o zwrot produktu(ów), abyśmy mogli dokonać zwrotu pieniędzy. Prosimy o zarejestrowanie zwrotów w naszym serwisie. - Zarejestrowane towary można przydzielić tylko w naszym centrum zwrotów.

Adres do zwrotów towarów po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].

 

BWS - Zentrallager
Parkettkaiser - Retouren
Marschgehren 10
D-28779 Bremen
Niemcy