Podłogi winylowe Skaben

 

Podłogi winylowe Skaben Premium

Szukasz solidnego, uniwersalnego urządzenia o atrakcyjnym wyglądzie? Wybierz się w podróż odkrywczą po różnych dekorach i jakości w Skaben Vinyl. W Skaben znajdziesz odpowiednią podłogę winylową o właściwościach dostosowanych do Twoich potrzeb, do każdej powierzchni mieszkalnej i każdej klasy ścieralności. Płyty winylowe Skaben łączą w sobie odporność na codzienne użytkowanie z szeroką gamą atrakcyjnych wzorów, które dopasują się do Twojego stylu życia! Wytrzymałe podłogi winylowe firmy Skaben mają wiele praktycznych zalet. Jednocześnie są to prawdziwe ikony wzornictwa, które wizualnie uszlachetniają przestrzeń mieszkalną i użytkową. Płyty z serii Rhino Click i Massiv Life są dostępne w różnych grubościach i o różnej jakości. Dzięki nim możesz wprowadzić do swojego pięknego domu stylowy wygląd drewna, betonu, metalu lub płytek, nie rezygnując z zalet innowacyjnej podłogi winylowej!

Winyl Skaben - pomysłowa wykładzina podłogowa o wielu praktycznych zaletach

Podłogi winylowe to praktyczne i nieskomplikowane rozwiązanie,jeśli chodzi o szybką renowację starych podłóg. Jeśli chcesz szybko i łatwo nadać nowy wygląd nieremontowanemu staremu budynkowi lub starzejącemu się szeregowemu bungalowowi, wysokiej jakości winyl jest właściwym wyborem: dzięki niskiej wysokości montażu wynoszącej zaledwie kilka milimetrów, skracanie lub szlifowanie drzwi jest rzadko konieczne. Winyl jest również nowoczesną i wszechstronną alternatywą dla innych podłóg w nowych budynkach. Sztuczna i odporna na zużycie podłoga winylowa pozwala osiągnąć wiele w zakresie jakości życia przy niewielkim wysiłku:

  • idealne do szybkiej renowacji starych podłóg
  • łatwy w utrzymaniu
  • ciepło pod stopami
  • niepoślizgowe
  • odpowiednie dla ogrzewania podłogowego
  • Nie zawiera ftalanów
Podłogi winylowe Skaben - praktyczne, uniwersalne rozwiązania na każdy gust

Podłogi winylowe Skaben są dostępne w dziesięciu różnych seriach o atrakcyjnych wariantach kolorystycznych i wzorniczych. Twoja nowa wymarzona podłoga na pewno tam jest: wybierz spośród podłóg winylowych Skaben Premium

  • do klejenia
  • do kliknięcia
  • do luźnego układania
  • z wbudowaną izolacją dźwięków uderzeniowych lub bez niej

Wysokiej jakości serię winylową firmy Skaben można zamówić w firmie Parkett Kaiser w wielu tradycyjnych i ekstrawaganckich zestawieniach kolorystycznych oraz w różnych klasach ścieralności. Czy wahasz się między kilkoma dekorami i cechami? Chętnie udzielimy porad lub prześlemy próbki z krótkiej listy w celu przeprowadzenia testu na miejscu na obiekcie! Zadzwoń do nas i zadaj nam swoje pytania!

Twoja bezpośrednia droga do podłóg winylowych Skaben

Solidny winyl firmy Skaben można zamówić w wariancie klejonym lub klikalnym. Pływające podłogi winylowe Skaben wymagają również zastosowania jako podkładu folii izolującej od dźwięków uderzeniowych. W przypadku inteligentnie zaprojektowanych systemów zatrzaskowych izolacja dźwięków uderzeniowych jest zazwyczaj zintegrowana bezpośrednio. Przeglądaj opcje i zbliż się do swojej wymarzonej podłogi w sposób praktyczny i wizualny. Serie Rhino Click i Massiv life są dostępne w wersjach o różnej grubości warstwy ścieralnej i w różnych stylach. W zależności od grubości warstwy użytkowej i zintegrowanej izolacji akustycznej, te wysokiej jakości podłogi winylowe nadają się również do intensywnie uczęszczanych pomieszczeń handlowych i wejściowych. Rozpocznij swoją odkrywczą podróż przez różne gamy produktów i zbliż się do swojej wymarzonej podłogi.

Cztery pokoje, kuchnia, łazienka - winyl firmy Skaben dla marzeń o holistycznym życiu

Podłogi winylowe są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć atrakcyjny świat życia z jednej formy w swoim domu. Sypialnia i łazienka, salon i otwarta kuchnia, pokój dziecięcy i raj wellness powinny łączyć się bezpośrednio i organicznie? Chcesz, aby Twoja odnowiona łazienka lub toaleta emanowała przytulnym, drewnianym wyglądem? W przypadku płyt winylowych sprawdza się symbioza obu światów: stylu i dopasowania do wilgotnego pomieszczenia. Ciepła dla stóp, wodoodporna i izolująca dźwięki uderzeniowe wylewka podłogowa dla całej rodziny jest zdrowa i stylowa. Każdy, kto myśli o winylu jako o wykładzinie PVC z lat 60. ubiegłego wieku, jest w całkowitym błędzie. Dzisiejszy nowatorski winyl to przyjazna dla środowiska i nieskomplikowana wykładzina podłogowa, która umiejętnie realizuje Twoje życzenia w zakresie wzornictwa w sposób przyjazny dla środowiska: wygląd deski, dna statku i jodełki trudno odróżnić od podłóg z prawdziwego drewna. Ten kameleon wśród wykładzin podłogowych umiejętnie imituje również kamień i beton. Decydującą zaletą winylu Skaben jest to, że jest bardziej wytrzymały i łatwiejszy w utrzymaniu niż drewno, ale bardziej miękki, bardziej antypoślizgowy i cieplejszy niż kamień.

Winyl Skaben - innowacja o właściwościach sprzyjających zdrowemu życiu

Podłogi winylowe premium firmy Skaben nie zawierają ftalanów, dlatego z czystym sumieniem można je instalować w sypialniach i pokojach dziecięcych. Plastyfikator niezbędny do uzyskania tej specjalnej jakości podłogi jest pozyskiwany z soi. Dlatego podłogi winylowe Skaben są zdrowe i przyjazne dla skóry. Chodzenie boso po tej przyjaznej dla stawów wykładzinie to prawdziwa przyjemność. Zamiast kosztownej impregnacji, do podłóg winylowych wystarczy regularne wycieranie zwykłymi środkami czystości. Każdy, kto często przyjmuje gości w swoich pokojach, szczególnie doceni atrakcyjną podłogę o praktycznych i łatwych w utrzymaniu właściwościach w codziennym życiu. Bawiące się dzieci i zwierzęta domowe z brudnymi łapami nie mogą uszkodzić Premium Vinyl by Skaben. Wytrzymała i odporna na zużycie podłoga z łatwością sprosta wszystkim wyzwaniom codziennego życia. I nadal jest szykowna: wybieraj spośród atrakcyjnych światów kolorów i wzorów materiałów: podłoga okrętowa w kolorze jasnego dębu, szarego betonu lub rdzy tlenkowej z łatwością wyczaruje dobrą atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych, handlowych i rekreacyjnych!