Listwa przypodłogowa biała & listwa hamburska / profil berliński

Białe listwy przypodłogowe z profilem Hamburger/Berliner zapewniają czystą elegancję.

Profil hamburski, zwany również berlińskim, to listwa przypodłogowa tworząca przejście między podłogą a ścianą. Klasyczny wygląd nadaje pomieszczeniu czystej elegancji. Parkettkaiser posiada liczne oferty w kategorii "białe listwy przypodłogowe".

Pokaż filtry Filtry

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 12

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Różne warianty białego profilu hamburgera

Listwa hamburgerowa, znana również jako listwa berlińska, jest dostępna w czterech różnych wysokościach od 6 do 14 centymetrów.
Należy pamiętać, że listwy przypodłogowe hamburger powinny być dostosowane do wysokości tapety, która ma być przykryta, lub do wysokości pomieszczenia, w zależności od potrzeb. Im wyższa jest listwa hamburska, tym większą elegancją może emanować pomieszczenie. Listwy są dostępne w wysokościach od 60 mm, 80 mm, 115 mm do 140 mm.

Listwa przypodłogowa hamburger i jej prosty montaż

  1. Montaż listwy przypodłogowej hamburger różni się w zależności od czterech różnych typów. Niektóre z listew przypodłogowych typu hamburger można przypiąć bez wysiłku. Inne "listwy przypodłogowe o profilu hamburskim" przykleja się za pomocą kleju, dzięki czemu są one trwale zamontowane na ścianie.
  2. Biała listwa przypodłogowa hamburger jest również dostępna w wersji do przykręcania lub przybijania. Wszystkie metody instalacji są łatwe w obsłudze i proste do wykonania, nawet dla nieprofesjonalistów.

Doskonały wygląd i funkcjonalność w jednym

Na życzenie klienta "białe listwy przypodłogowe" firmy Parkettkaiser oferują również zintegrowane kanały kablowe umożliwiające ukrycie kabli głośnikowych, telefonicznych i zasilających. Dzięki temu całe pomieszczenie zyskuje uporządkowany i dobrze zorganizowany wygląd. Listwy są więc nie tylko funkcjonalne, ale także przyciągają wzrok w pomieszczeniu.

Styl barokowy spotyka się z nowoczesnością: listwa przypodłogowa w Hamburgu na czasie

Klasyczny, a zarazem atrakcyjny design listwy Hamburg sprawia, że barokowy urok wygląda niezwykle nowocześnie i elegancko. Grube, cienkie, proste lub wygięte listwy przypodłogowe - wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i mogą być indywidualnie zaprojektowane. Ponieważ wszystkie listwy przypodłogowe są gruntowane na biało, można je łatwo zabarwić na dowolny kolor i dopasować do ścian we własnym domu.

Profesjonalne doradztwo w zakresie profilu hamburskiego

Jeśli nadal nie są Państwo zdecydowani co do wyboru listew przypodłogowych do modelu Hamburg, prosimy o kontakt telefoniczny.
Zachęcamy również do skorzystania z naszego bezpłatnego serwisu próbkowego
i przesłania Państwu jednej lub więcej próbek listew przypodłogowych Hamburg, których Państwo potrzebują.

Dzięki listwom przypodłogowym Hamburg firmy Parkettkaiser zainwestuj w wysokiej jakości, eleganckie listwy, które podkreślą piękno pomieszczenia i sprawią, że Twój dom nabierze blasku.