Fototapeta 3D Kolor - Fototapeta 3D farbige - Design epoki kosmicznej, Bauhaus, Styl industrialny, Skandynawski, Vintage Fototapeta

Kolorowa fototapeta 3d z natury wygląda niezwykle żywo

W latach 60. wielu ludzi chciało żyć tak, jakby znajdowali się w statku kosmicznym. Dzięki takim wydarzeniom, jak satelity Sputnik i lądowanie na Księżycu, Ziemianie zaczęli patrzeć na kosmos nowymi oczami. Szeroka rzesza ludzi poczuła się nagle przyciągnięta duchem podróży kosmicznych. W oczy rzuciły się kolorowe, krzykliwe i modne elementy wyposażenia wnętrz. Efektowny styl skrystalizował się również w dekoracji ścian. To była godzina projektowania w epoce kosmicznej. Rynek podbiły plastikowe krzesła lub lampy stołowe, które wyglądały jak rozgrzany do czerwoności silnik rakietowy. Po tym boomie wokół dawnych ikon stylu zrobiło się cicho. Ale tylko przez krótki czas. Teraz bowiem cieszące się dużym uznaniem meble i elementy wystroju z tamtych czasów świętują swój powrót. Klasyka wydaje się jeszcze bardziej wyrafinowana, ekscentryczna i przykuwająca uwagę. Kolorowa fototapeta 3d jest również uważana za prawdziwą atrakcję. To dzieło sztuki pasuje nie tylko do wspomnianej już epoki kosmicznej, ale także do takich trendów w aranżacji wnętrz, jak Bauhaus, styl industrialny, skandynawski czy vintage. Mówimy o uniwersalnym urządzeniu, które wywraca do góry nogami codzienne wyobrażenia o pomieszczeniach.

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Proste linie i plastikowy wygląd 3D sprawiają, że Twoje własne cztery ściany przenoszą się do innej galaktyki.

Kolorowe fototapety 3d pojawiły się w wielu miejscach dzisiejszego codziennego świata. Fascynujące obrazy stanowią obietnicę indywidualnego i innowacyjnego projektu ściany. Jednocześnie motywy te nie wydają się przesadzone ani przeładowane. Wyraźnym znakiem rozpoznawczym kolorowych fototapet 3d jest powtarzający się bez końca wzór. Okładzina ścienna w stylu plastra miodu przyciąga wzrok. Dopracowany stylistycznie wzór wyraźnie daje sygnał do stworzenia wrażenia nowoczesnego mieszkania. Geometryczne kształty są podkreślone odważnymi kolorami. Niezależnie od tego, czy jest to kolor żółty, pomarańczowy, brązowy czy szary, pokaż, że masz odwagę się zmienić. W każdym razie, ta wspaniała dekoracja ścienna poprawi i upiększy Twoje środowisko życia. Dużą rolę odgrywają tu także różne cechy produktu.
  • Produkt zrównoważony nie zawiera plastyfikatorów, rozpuszczalników ani substancji szkodliwych.
  • Jest uważany za szczególnie łatwy do czyszczenia, ponieważ jego powierzchnia jest nawet zmywalna
  • Właściwości takie jak bezzapachowość, przyjazność dla skóry, antyalergiczność i trudnopalność sprawiają, że bestseller jest wysokiej jakości dekoracją ścienną.
  • Tapety włókninowe Skaben są montowane przy użyciu kleju do tapet.
  • 1 rolka pokrywa ok. 8,925 m²

Odpowiednie dla wszystkich, którzy szczególnie obawiają się dużego wysiłku związanego z tapetowaniem

Ponieważ materiał nie zawiera włókien szklanych, kupujesz artykuł, który jest przyjazny dla skóry. Materiałem nośnym jest włóknina. Tapetę uzupełnia specjalna powłoka powierzchniowa. Dzięki temu okładzina ścienna nie ulegnie uszkodzeniu podczas codziennego użytkowania. Odporna na rozdarcia, wytrzymała i stabilna wymiarowo faktura sprawia, że kolorowa fototapeta 3d jest dekoracją ścienną, którą można tapetować. Przygotowując się do remontu pomieszczeń, nie trzeba planować czasu na moczenie. To z kolei zmniejsza ilość pracy i jednocześnie oszczędza dużo czasu.