Skaben fototapeta 3D Beton - wygląd betonu, wygląd 3D, wzór plastra miodu, fototapeta o wyglądzie cementu

Znaki zapowiadają zmiany

Niektórzy z nas nie potrafią wyjść ze swojej skóry i raz po raz pozostają wierni poprzedniej linii. Zjawisko to znalazło nawet odzwierciedlenie w przeprojektowaniu domowej oazy dobrego samopoczucia. Istnieją jednak tak wspaniałe środki stylistyczne, które mają na celu ujawnienie zmienionego wyglądu. Szczególnie w dziedzinie dekoracji ścian na konsumentów czeka wiele spektakularnych wrażeń. Zróbmy fototapety w optyce 3D. Te wyjątkowe kreacje mają to coś, czego potrzeba, aby stać się prawdziwymi bestsellerami. W mgnieniu oka niezwykłe generatory impulsów zanurzają pomieszczenia w innym świecie. Trójwymiarowe obrazy na żywo bezczelnie oszukują nasze oczy. Pokazywanie rzeczy, które w ogóle nie odpowiadają rzeczywistości. Magia, iluzja? Można powiedzieć, że producent marki SKABEN wykazuje się dużą wprawą w tworzeniu każdej fototapety 3D. W przypadku niektórych szablonów artystycznych kuźnia konstruktorów przeszła samą siebie. Metalowe bloki ułożone jeden na drugim, które sprawiają wrażenie, jakby się gwałtownie przesuwały pod wpływem skoncentrowanej siły. Można też przyjrzeć się wspaniałemu wyglądowi cementu 3D, który ukazuje zapierający dech w piersiach wzór plastra miodu. Nagle zapaliła się w nim chęć, by jak maluch czołgać się po chłodnych pustych przestrzeniach plastra miodu. Czy jesteś gotowa na te fantastyczne ikony stylu?
Pokaż filtry Filtry

Produkty 20

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 20

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Pragmatycznie trzeźwy i niewiarygodnie sensacyjny

Modne są duże, jasne pokoje i zabytkowe ceglane ściany. Aby nie trzeba było ponownie usuwać tynku ze ścian, od razu wybierz fototapetę 3d w betonowym wzorze. Ta dość surowa i ograniczona orientacja nadaje mieszkaniu na poddaszu szczególny charakter. Ale dlaczego ludzie są tak zachwyceni tym surowym stylem? Najprawdopodobniej dlatego, że materiały takie jak beton, gołe ściany z cegły i odsłonięte rury wywołują nostalgiczny nastrój. Jednocześnie komponenty te pozwalają na oderwanie się od nowoczesności. To zawsze zależy od tego, jak się na to patrzy. Odsłonięty beton może być kojarzony z oryginalnością. Ta uniwersalna dekoracja ścienna doskonale wpisuje się w trendy w aranżacji wnętrz, takie jak minimalizm, styl skandynawski czy Bauhaus. Ponadto fototapeta 3d nie powoduje żadnych zabrudzeń. Podczas tapetowania z pewnością nie będziesz mieć lepkich palców. Pastę nakłada się bezpośrednio na powierzchnię ściany. Po wyschnięciu z rolki nakłada się pasek po pasku na przygotowaną powierzchnię. Dzięki temu praca jest jeszcze przyjemniejsza. Cechy użytkowe również gwarantują satysfakcjonujący uśmiech na twarzy.
  • Ten zrównoważony produkt nie zawiera plastyfikatorów, ftalanów ani substancji szkodliwych.
  • Właściwości antybakteryjne, antystatyczne i oddychające sprawiają, że fototapeta 3D jest zdrowym elementem wystroju wnętrza.
  • Dekoracja ścienna jest całkowicie odporna na światło, zmywalna i przyjazna dla skóry.
  • Certyfikaty takie jak Phthalate Free Label, Nordic Ecolabel, Low Emission Indoor Air A+ i UL Greenguard Gold dowodzą, że jest to produkt najwyższej klasy, przyjazny dla środowiska.
  • Niedoświadczeni użytkownicy dobrze sobie radzą z przyjaznym dla użytkownika urządzeniem wielofunkcyjnym

Ten odwieczny faworyt ma naprawdę świetną klasę.

Fototapeta 3d jest wyjątkowo odporna na zużycie. W przeciwieństwie do tapet papierowych, kolekcja zachwyca wytrzymałością, odpornością na rozdarcia i zachowaniem kształtu. Jeśli w którymś momencie trzeba będzie usunąć okładzinę ścienną, listwy można ściągnąć ze ściany w jednym kawałku dzięki mocnej konstrukcji nośnej. Unika się kłopotów związanych z namaczaniem i skrobaniem. Ponieważ tapeta nie tworzy irytujących fal na krawędziach, nawet nieprofesjonaliści poradzą sobie z tą trwałą tapetą. Tapety nadają się nawet do pomieszczeń wilgotnych.