Tapeta Skaben Beach - plażowa optyka

Do wyboru mamy różne motywy plażowe

W kategorii fototapet Plaża znajdziesz nie tylko białe, piaszczyste plaże i wspaniałe palmy. Również tajemnicze zatoczki, leżaki i latarnie morskie nadają rajski klimat. Dzięki fototapecie w stylu plażowym nagie ściany dosłownie ożyją. Zwłaszcza morze ma ogromną siłę przyciągania. Większość z nas czuje się szczególnie dobrze w pobliżu chłodnej wody. Szczególnie w gorące letnie dni woda gwarantuje długo oczekiwane ochłodzenie. Nie możemy jednak po prostu zalać salonu w domu. Jeśli jednak nie chcesz całkowicie zrezygnować ze świeżego otoczenia, wprowadź tę wyjątkową idyllę do swojego domu jako dekorację ścienną. Fototapeta o wyglądzie plaży jest tego wspaniałym substytutem. Dzięki wspaniałym malowidłom ściennym wszystkie codzienne troski odpływają tak nieskończenie daleko. Wyraźnie widać, że ta marzycielska dekoracja ścienna działa odstresowująco na każdego obserwatora, a także zachęca do marzeń.

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Widok morza koi naszą duszę

Zwłaszcza kolor niebieski oznacza spokój i jednocześnie symbolizuje wyciszenie. Wcale nie jest trudno pozwolić naszym myślom błądzić w tym kolorze i stworzyć odrobinę luzu. Szczególnie blady odcień niebieskiego odgrywa niezwykle ważną rolę w aranżacji wnętrz. Ten akcent kolorystyczny pojawia się wyraźnie we wszystkich motywach plażowych. Dobry nastrój jest zdecydowanie zaprogramowany, gdy patrzysz na turkusowo-błękitną wodę lub szumiące masy wody. Producentowi udało się wiernie odtworzyć szczegóły obrazu. Dzięki ostrej jak brzytwa jakości obrazu, fototapeta o wyglądzie plaży daje zapierający dech w piersiach efekt głębi. To prawie tak, jakby można było usłyszeć szum fal we własnym domu. Można też poczuć słony smak morza w powietrzu. Bez wątpienia fantastyczne obrazy krajobrazów wywierają ogromną fascynację. Sprawiają, że chce się spakować walizkę i osiąść na mieliźnie gdzieś między Morzem Północnym a Południowym. Automatycznie wzrok kieruje się w dal. Z dala od klimatyzowanych biur, zatłoczonych tramwajów i gęstego tłumu w supermarkecie. Te designerskie ściany stanowią idealny kontrast dla codziennego życia. Pokazuje wszystkim wielkomiejskim nosom, że na świecie jest wiele wspaniałych miejsc, gdzie można usiąść i odpocząć.

Po prostu pozwól sobie upaść

Jeśli nie możesz wyjechać w każdej chwili, przenieś karaibski sen do swoich własnych czterech ścian. Jeśli nagle wzrośnie poziom twojego stresu, spójrz na tę imponującą małą codzienną ucieczkę. Daje nieporównywalne poczucie wolności i odsuwa na bok wszelkie zmartwienia. Stąpając boso po podłodze pokrytej dywanem, ma się wrażenie, że ciepły piasek otula stopy. Nie chcesz się już obyć bez tego imponującego spektaklu natury? Wspaniale, ponieważ u nas masz niepowtarzalną szansę przekształcić swój dom w kojącą oazę relaksu. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy przedstawić kilka przydatnych informacji na temat tych nieporównywalnych wyświetlaczy.
  • Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii druku fototapety charakteryzują się niezrównaną jakością i odwzorowaniem obrazu.
  • Zmywalna fototapeta nadaje się nawet do takich pomieszczeń, jak kuchnia czy łazienka.
  • Po przyklejeniu paska tapety należy go zawsze wygładzić od środka, aby nie powstały pęcherzyki powietrza.
  • Warunkiem koniecznym do nałożenia masy szpachlowej na wybraną powierzchnię jest sucha ściana, wolna od brudu i kurzu.
  • Do produkcji tego artykułu użyto wyłącznie materiałów z certyfikatem FSC®.