Skaben Wallpaper City / Bridge Wallpaper - Nowy Jork, Paryż, Londyn, Frankfurt, Gran Via i wiele innych zabytków

Czy masz ochotę na zwiedzanie ulic Piątej Alei

Na neonowo oświetlonej klatce schodowej panuje zaduch, telefon komórkowy dzwoni bez przerwy i wszyscy czegoś od ciebie chcą? Najwyższy czas na odwrót. Każda głowa potrzebuje w pewnym momencie odpoczynku. Dlatego nie trzeba od razu pakować walizek. Nawet drobne sztuczki mogą pomóc wyłączyć się na jakiś czas. Najlepszym miejscem do rozpoczęcia tego pozytywnego procesu jest dom. Stwórz środowisko mieszkalne, które aż kipi od przytulności. Miejsce, w którym można się rozmarzyć. Czy byłeś kiedyś w Nowym Jorku? Wprawdzie nie jest to jeszcze tuż za rogiem. Mimo to nie jest wykluczone, że najsłynniejsze atrakcje można przenieść do własnego domu. Jak to zrobić? Ozdabiając gołe ściany fototapetą w stylu nowojorskim. To zapierające dech w piersiach dzieło sztuki przybliży Cię do legendarnych zabytków, takich jak Empire State Building, Most Brookliński, Times Square czy tramwaj na Wyspę Roosevelta. Na błyszczących zdjęciach można podziwiać niepowtarzalny klimat miasta i chłonąć go wszystkimi zmysłami. Budynki i tętniąca życiem metropolia są na dekoracjach ściennych do złudzenia przypominające rzeczywistość. Bez wątpienia panorama jest ucztą dla oczu i z pewnością oczaruje Twoje idylliczne zacisze.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Zapewniona jest duża różnorodność

Jeśli nie chcesz koniecznie odwiedzić tętniącego życiem centrum miasta, zamieszkałego przez ponad 8 milionów ludzi, nie zostaniesz z pustymi rękami. Kategoria fototapety miasto przedstawia wiele różnych twarzy. Zamiast patrzeć na drugą stronę stawu, kierujemy nasz wzrok na Europę, a raczej na Niemcy. Frankfurt nie jest może tak ogromny jak Nowy Jork, ale drapacze chmur są tu zdecydowanie obecne. Podziwiaj widok na dumną Wieżę Główną. Obok niego swoje stałe miejsce znalazły inne drapacze chmur, nadając panoramie Frankfurtu dostojny wygląd. Można też pozwolić, aby Paryż przejął inicjatywę. Ta niezwykła fototapeta doskonale pasuje do stylu życia Parisian Chic. Wbudować bogate siedziska do odpoczynku i relaksu. Połącz meble z tekstyliami, takimi jak aksamit lub welur. Najlepiej w formie poduszek, aby stworzyć przytulną atmosferę. Elementy artystyczne, takie jak mural miejski z imponującą wieżą Eiffla na ścianie, nie powinny rzucać się w oczy swoją nieobecnością. A ty jesteś już w środku Francji. Jak widać, mamy doskonały element stylistyczny dla każdego gustu.

Do tapetowania można podejść swobodnie

Fototapeta jako ściana akcentująca w trwały sposób poprawia nastrój i wywiera ogromne wrażenie na każdym widzu. Ponadto paski tapety można przymocować do odpowiedniego miejsca przeznaczenia w zaledwie kilku krokach. Jedna rolka wystarcza na pokrycie 8,925 m² powierzchni. Pastę nakłada się bezpośrednio na powierzchnie ścian. Dzięki temu można uniknąć przemoczenia i lepkich palców. Jeśli jeszcze nigdy w życiu nie tapetowałeś, z pewnością świetnie poradzisz sobie z fototapetami w mieście. Materiał jest wierny formie i nie rwie się na krawędziach tak szybko jak zwykłe tapety papierowe. Przyjazna dla użytkownika obsługa znajduje również odzwierciedlenie w osiągach.
  • Znaki ekologiczne, takie jak Phthalate Free Label, Nordic Ecolabel, Low Emission Indoor Air A+ i UL Greenguard Gold sygnalizują, że produkt jest wolny od substancji szkodliwych.
  • Zdrowy materiał polarowy jest przyjazny dla skóry i bezwonny.
  • Wszechstronne rozwiązanie zapewnia wyjątkową trwałość kolorów i odporność na promieniowanie UV.
  • W razie potrzeby ściany Designwall można nawet całkowicie usunąć po wyschnięciu.
  • Do montażu rewelacyjnej wycinanki najlepiej użyć kleju do tapet z włókniny firmy Skaben, kleju do tapet z włókniny