Tapeta las Skaben - tapeta las i przyroda

Z tymi wspaniałymi tapetami nie będziesz się mylił

Czasami, jeśli chodzi o dekorowanie przestrzeni życiowej za pomocą dekoracyjnych elementów stylistycznych, nie widać, co jest najważniejsze. Mnogość fototapet sprawia, że trudno się w tym wszystkim połapać. Istnieją jednak elementy wzornictwa, które nadają wnętrzom to coś. Czy kochasz przyrodę? Czy często chodzisz na spacery? Może fototapeta lasu byłaby dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem? Szczególnie w tej kategorii znajdują się niezwykłe obiekty, które przyciągają wzrok. Szczegóły obrazu są nawet przedstawione tak efektownie, że tworzą niemal mistyczną atmosferę. Dzięki tym naturalnym elementom przyciągającym wzrok można w prosty sposób przekształcić gołe ściany w punkt centralny. Wyraźne przywiązanie do natury opłaca się. Tworzysz przestrzeń życiową, która tryska energią i pozwala na chwilę zapomnieć o wszystkich codziennych troskach. Nie zauważysz nawet sznurów samochodów, które nieustannie przejeżdżają przez miasto, zakurzonych i hałaśliwych placów budowy czy przejeżdżających tramwajów. Zamiast tego można odpocząć od zgiełku współczesnego świata w idyllicznym zaciszu i pozwolić, by delikatna zieleń lasu rzuciła na nas urok.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 16

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 16

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Już sam widok naturalnego środowiska czyni cuda

Zielone łąki, jasne światło słoneczne lub ściana lasu z dużą ilością liści już pomagają w procesie spowolnienia. Sprawia, że smartfon, tablet i inne urządzenia na kilka chwil schodzą na dalszy plan. Inspiracją mogą być nawet wypłukane kontury drzew w porannej mgle. To wyjątkowe miejsce zachęca do rozkoszowania się ciszą i bycia w zgodzie z fauną i florą. Co więcej, ta mała odskocznia od codzienności nadaje się nie tylko do pomieszczeń prywatnych. Te niezwykłe motywy ścienne mogą być również ozdobą budynków użyteczności publicznej. Na przykład w gabinecie lekarskim sytuacja może być bardzo burzliwa. Ściana akcentująca uwielbia odgrywać główną rolę jako oaza spokoju. Szczególnie w pomieszczeniach do medytacji, gabinetach zabiegowych i poczekalniach designerskie ściany zapewniają przyjemną atmosferę.

Szybka metamorfoza jest możliwa

Czy spontaniczność jest integralną częścią Twojego życia? Czy lubisz, gdy plany nie są odkładane na ostatnią chwilę? Świetnie, w takim razie znalazłeś partnera na wysokości oczu. Fototapeta las charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą. Nie trzeba moczyć pasków tapety przez wiele godzin, nie trzeba też sięgać po specjalne narzędzia do obróbki. Tapety włókninowe umieszcza się w warstwie masy szczotkowanej, a po wyschnięciu dociska się je szczotką do tapet. Szczególnie dla początkujących w dziedzinie malarstwa, to wszechstronne narzędzie jest prawdziwym zwycięzcą. W załączeniu przedstawiamy dalsze ważne dane techniczne.
  • Fototapeta Forest jest niezwykle wytrzymała, dlatego nie ma na niej zmarszczek, pęcherzyków ani rozdarć
  • Do produkcji wyrobu stosuje się specjalne materiały długowłókniste, włókna tekstylne i spoiwa.
  • Produkt nie zawiera włókien szklanych, zmiękczaczy i rozpuszczalników, dlatego jest dobrze tolerowany przez skórę.
  • Certyfikaty takie jak FSC-Mix i RAL-GZ 479 gwarantują, że produkt jest wytwarzany w sposób przyjazny dla środowiska i oszczędzający zasoby naturalne.
  • Efekty specjalne i doskonała technologia druku sprawiają, że motyw jest jeszcze bardziej realistyczny