Skaben Fototapete Graffiti - Graffiti Fototapete

Jakie są Twoje aspiracje artystyczne

Niektórzy uważają graffiti za odrażające, podczas gdy inni z ogromnym entuzjazmem podchodzą do specjalnie wykonanych obrazów, napisów czy znaków. Widać, że graffiti dzieli umysły. W życiu codziennym zauważamy raczej nieautoryzowane prace na ścianach budynków publicznych i prywatnych, powierzchniach i przedmiotach. To nie są tylko bezsensowne opryski. Trzeba przyznać, że niektóre graffiti naprawdę nie wyglądają ładnie i stanowią element dekoracyjny w krajobrazie. Ale jest też wielu spryskiwaczy, którzy mają prawdziwy talent i udowadniają to w swoich motywach. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że oglądając zdjęcia, poczułeś tęsknotę za niezwykłą sztuką uliczną? Wyobrażasz sobie wprowadzenie tych krzykliwych elementów stylu do własnego domu? To, co w danej chwili wydaje się całkowicie szalone, ma swoje absolutne uzasadnienie. Jeśli nie masz odwagi samodzielnie stworzyć graffiti, aby uatrakcyjnić domową scenerię, wybierz inną opcję. Co to jest? Dzięki muralowi Graffiti możesz zbliżyć się do nowoczesnej sztuki graffiti. Możemy potwierdzić, że tapeta z graffiti jest tak dobrze wykonana, że nie zauważysz żadnej różnicy w stosunku do oryginału. Możesz śmiało obejść się bez kupowania puszek z farbą w sprayu, ponieważ unikalny styl wzorów jest o wiele łatwiejszy do zastosowania na ścianie za pomocą oryginalnego wieszaka.

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

1 element

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Przyciąga wzrok stylowym, modnym wyglądem.

Ściany z akcentami są w modzie. Wiele trendów we wnętrzach ma na celu zdobycie punktów za to coś. Jeśli wybierzesz fototapetę Graffiti, dosłownie ukoronujesz koncepcje pomieszczeń w stylu minimalistycznym, industrialnym lub skandynawskim. Tapeta włókninowa graffiti służy do rozluźnienia i zaskakuje ekscentrycznym efektem głębi. Coś innego dla odmiany - powiedzą widzowie i zirytują się w myślach, że nie mieli jeszcze odwagi na ten artystyczny szablon. Nie ma lepszej pochwały niż zazdrosne spojrzenia. Być może do wykonania tej dekoracji ściennej potrzebna jest pewna doza odwagi, ale każdy, kto jest młody duchem, nie powinien przegapić tego trendsettera. Pozwólcie się zarazić młodzieńczym, świeżym duchem i wyrzućcie z pokładu wszystkie wątpliwości. Podążanie z duchem czasu nigdy nie jest złe.

Doskonały element wystroju wnętrz wszędzie tam, gdzie grasuje niedźwiedź

W dzielnicach mieszkalnych, gdzie gromadzi się wielu młodych ludzi, dekoracje ścienne będą szczególnie efektowne. W kawiarni, barze, restauracji czy klubie młodzieżowym - fototapety graffiti dodadzą obiektom szczególnego charakteru. Nawet młode firmy, początkujące przedsiębiorstwa i stowarzyszenia docenią ten kreatywny i kolorowy generator impulsów. Zwłaszcza, że fototapeta Graffiti jest wyposażona w kilka wyjątkowych funkcji.
  • Dzięki ostremu jak brzytwa nadrukowi obrazy graffiti są autentycznie odtworzone.
  • Przekonuje wysoką wytrzymałością na rozerwanie i stabilnością wymiarową
  • Dzięki mocnej strukturze nośnej artykuł można w razie potrzeby oderwać w jednym kawałku.
  • Ten najwyższej jakości produkt jest bardzo wygodny dla początkujących tapeterów, ponieważ jest łatwy w obsłudze
  • Materiał nie kurczy się i bardzo dobrze radzi sobie z wysoką wilgotnością, na przykład w łazience.