Tapeta Scaben Dżungla - Tapeta z motywem dżungli - Tapeta z motywem flaminga

Czy chciałbyś odwiedzić dżunglę?

Nie jesteś jednym z tych legendarnych wiejskich prostaczków, lecz musisz codziennie walczyć o przetrwanie w miejskiej dżungli? Sznury przejeżdżających samochodów, piszczące tramwaje i zakurzone place budowy raz po raz zagradzające Ci drogę? Obszary zabudowane i gęsto zaludnione również pozbawiają Cię powietrza, którym musisz oddychać? W takich chwilach chciałoby się być w zupełnie innym miejscu. Z dala od zgiełku wielkiego miasta i zatłoczonych ulic. Można zapuścić się w dzicz, gdzie fauna i flora są na wyciągnięcie ręki. Na razie brzmi to niewyobrażalnie, ale aby nie musieć ponownie sięgać po niewygodne zatyczki do uszu, należy pokazać czerwoną kartkę do trwałego naświetlania. Niestety, nie każdy z nas może wziąć kilka miesięcy urlopu w roku. Albo szef Cię nie chce, albo nie masz wystarczająco dużo pieniędzy. Ale użalanie się nad sobą też nie jest rozwiązaniem. Nadal istnieje możliwość wyruszenia w odkrywczą podróż we własnych czterech ścianach. Tapety w stylu dżungli tworzą kawałek tropikalnej idylli, a jednocześnie dają poczucie wolności. Ze względu na tę niezwykłą zdolność, fototapety jungle są szczególnie pożądane w domowych wnętrzach.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Olbrzymie drzewa o dziwacznych kształtach i dyskretna roślinność tworzą niezwykłą atmosferę.

Przy odrobinie fantazji można połączyć klasyczny, tropikalny klimat z nowoczesnymi akcentami wyposażenia wnętrz. Jeśli nie chcesz ograniczać się do bujnej zieleni liści palmowych, wybierz motyw z egzotycznymi zwierzętami. Co byś powiedział na dumne flamingi przechadzające się po ścianach między filigranowymi liśćmi? Imponującym detalom obrazu towarzyszy dodatkowo blask kwiatów w kolorze delikatnego różu. Forma przedstawienia wyraźnie pobudza wyobraźnię i zachęca do zatracenia się w marzeniach. Z domowej kanapy można bezpiecznie zanurzyć się w dzikiej przygodzie. Brzmi to trochę nierealnie, ale fototapeta jungle sprawia, że w końcu jest to możliwe.

Tapety zapewniają dobry klimat mieszkania, a ich tapetowanie jest wręcz przyjemnością.

To wszechstronne urządzenie jest niezwykle przyjazne dla użytkownika. To ogromna zaleta, jeśli remont nie ma trwać wiecznie. W przypadku fototapety jungle nie ma czasu na namaczanie. W zamian klej jest nakładany bezpośrednio na ścianę. Taśmy nakłada się na już wstępnie pomalowaną powierzchnię. Quasi w stanie suchym i przy użyciu pędzla do tapetowania. Zawsze zaczynaj od środka i dociskaj okładzinę ścienną do górnej krawędzi. Powtarzaj tę procedurę, aż wszystkie części zostaną połączone w jeden wzór ściany. Jeśli w późniejszym czasie konieczne będzie usunięcie fototapety jungle, poszczególne elementy można łatwo usunąć jako całość. W następnym akapicie podsumowaliśmy najważniejsze cechy artykułu.

  • Materiał ma właściwości odporne na światło i ścieranie
  • Tapety włókninowe są bardzo odporne na zużycie i łatwe w aplikacji.
  • Nie trzeba uwzględniać czasu namaczania.
  • Materiał może stanowić mostek dla drobnych pęknięć i nierówności w podłożu tynkowym.
  • Dzięki swojej wytrzymałości fototapeta dżungla może być stosowana w wilgotnych pomieszczeniach.