Tapeta Skaben Kids - Tapeta do pokoju dziecięcego - Żyrafa / Zwierzęta / Tapeta z miarką - Tapeta w chmury

Czarująca fototapeta do pokoju dziecięcego daje poczucie ciepła i bezpieczeństwa.

Dzieci nie są zadowolone z białych i gołych ścian. Zamiast tego miejsce odosobnienia powinno być udekorowane przyjaznymi dzieciom obrazkami i jasnymi kolorami. Zabawne i pełne przygód motywy obiecują wiele różnorodności i wprawiają w dobry nastrój zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Fototapeta do pokoju dziecięcego z motywem chmur jest nieco zabawna. Białe, puszyste chmurki wiszą na nitce zakończonej u góry wiązaną kokardką. Zwiewny wzór jest dostępny z tłem w kolorze różowym, niebieskim lub szarym. Ta przyciągająca wzrok dekoracja ścienna jest idealna dla niemowląt i małych dzieci. Gdy dzieci podrosną, tapetę można ponownie usunąć bez pozostawiania śladów.

Produkty 5

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 5

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Dzieci, jak ten czas leci

Nie tylko rodzice cieszą się, gdy ich dziecko rośnie i rozwija się. Maluchy chętnie poproszą o miarkę przez cały dzień i sprawdzą, czy znowu trochę urosły. Jednak jeszcze łatwiej jest ustalić rozmiar. Jest nawet ścianka projektowa wyposażona w miarkę. Żyrafa, lew, małpa, motyl i sowa, które brykają obok drzewa i bacznie obserwują jego wzrost, gwarantują realizację odpowiedniego programu ramowego. Skala od 70 cm do 170 cm jest ustalana w krokach co 10. Oznacza to, że rzeczywisty rozmiar można odczytać z dokładnością do milimetra. Radosny gwar jest dopełniony niebieskim lub opcjonalnie różowym tłem. Fototapety zawdzięczają swoją jakość doskonałej technologii druku, która umożliwia odtworzenie ich artystycznych oryginałów z zachowaniem ostrości obrazu. Barwna mieszanka kolorów sprawia, że elementy stylistyczne są bardziej żywe i skuteczne.

Stwórz niezwykłą przygodę i dobre miejsce dla swojego dziecka

Nie tylko świetna cena wprawia w zachwyt, ale także oferowana jakość, która automatycznie podnosi tapetę na wyższy poziom. Dzięki powłoce z PCV tapeta o wysokiej jakości wygląda na wyjątkowo stabilną i wytrzymałą. W przypadku zabrudzenia powierzchnię można czyścić nawet wilgotną szmatką. Nawet po zawilgoceniu tapeta zachowuje swój kształt. Podczas suszenia materiał nie kurczy się. Po przymocowaniu do ściany listwy nie rozrywają się ani na rogach, ani na krawędziach. Z łatwością i niewielkim nakładem pracy można przekształcić pokój dziecięcy w przyjazne dziecku otoczenie. Dzieci z pewnością poczują się jak w domu w tym kolorowym otoczeniu. Chcielibyśmy również przedstawić kilka ważnych faktów na temat fototapety do pokoju dziecięcego.

  • Wysokiej jakości produkt dekoracyjny Made in Germany jest w 100% ekologiczny i nadaje się do recyklingu.
  • Artykuł jest całkowicie wolny od ftalanów, plastyfikatorów i substancji szkodliwych.
  • Dzięki temu, że materiał nie zawiera włókien szklanych, jest przyjazny dla skóry i bezwonny.
  • Właściwości niskoemisyjne, antybakteryjne i antystatyczne sprawiają, że bestseller jest przyjaznym dla zdrowia i dekoracyjnym rozwiązaniem dla każdego pokoju dziecięcego.
  • Po wyschnięciu dekoracje ścienne można łatwo usunąć.