Skaben Wallpaper Modern - nowoczesna fototapeta | kolorowy dym | fabryka

Taniec poza kolejnością też ma swój urok

We własnych czterech ścianach nie musisz trzymać się żadnych wytycznych, schematów ani stałych rutynowych działań, jeśli chodzi o pomoc w aranżacji wnętrz. Można raczej swobodnie wypróbowywać różne rzeczy, odkrywać siebie na nowo lub odważyć się zerwać ze stylem. Zwłaszcza, że rynek remontowy ma wiele do zaoferowania. Wciąż pojawiają się nowe publikacje, które robią furorę w dziedzinie projektowania wnętrz. Z chwili na chwilę wywracają do góry nogami dawne pomysły na życie i nadają pomieszczeniom nowy wygląd. W naszym programie mamy też tak niezwykłe ikony stylu. Jednym z takich przedstawicieli jest fototapeta Nowoczesne. Ten imponujący element konstrukcyjny niesie ze sobą aspekty dekoracyjne, które ostatecznie prowadzą do niekonwencjonalnej formy wyrazu. Ekstrawaganckie motywy fotograficzne sprawiają, że otoczenie domowe staje się bardziej kolorowe. Być może szablony artystyczne będą się nawet polaryzować, ale na pewno każdy obserwator będzie z uznaniem patrzył na Twoją odwagę. Dzięki pompatycznej eksplozji kolorów i sztuce abstrakcyjnej tworzy się dobry nastrój.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 5

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 5

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Magia ścian z pewnością nie pozostanie niezauważona

Uderzenie za wszelką cenę? Oczywiście, zapierający dech w piersiach wzór tapety z włókniny natychmiast przyciąga wzrok. Ale to nie dlatego projekty są krzykliwe i prowokujące. Raczej obrazy urzekają stylem i elegancją. Ta inność w ciągu kilku sekund przyciąga uwagę widza i wywołuje wielki entuzjazm. Szczególnie na przestronnym poddaszu generator impulsów może być źródłem bodźców. Dzięki mocnym kolorowym akcentom zarówno minimalistyczne, jak i dyskretne style wyposażenia wnętrz zyskują głębię. Dzięki temu klasycznemu wzornictwu obudzisz w sobie nowe podejście do życia i urozmaicisz swój dom. Już w obszarze recepcji i przejścia element stylistyczny spełnia wszystkie wymagania. Już w przedpokoju zapewniasz gościom, pacjentom, klientom lub partnerom biznesowym zaskakujący widok. Pokazujesz ogółowi społeczeństwa lub tylko wybranym gościom, że jesteś osobą pomysłową. Że nie myślisz zbytnio o mainstreamie, a raczej flirtujesz z elegancką różnorodnością. Fototapeta Modern zdecydowanie wspomaga czynnik wyjątkowości.

Tapetowanie idzie jak po maśle

Przed przystąpieniem do pracy należy wymieszać klej włókninowy. Pozostawić pastę na pewien czas, aby napęczniała. Odpowiednie informacje można znaleźć bezpośrednio na opakowaniu. Następnie nałóż klej bezpośrednio na ściany. Nie trzeba powlekać ani nasączać fototapety Modern. Jest to ogromna zaleta, ponieważ remont można przeprowadzić w krótkim czasie. Następnie paski tapety należy dociskać kawałek po kawałku do przygotowanych powierzchni. Do tego zadania najlepiej użyć pędzla do tapet. Zawsze pracuj od środka do krawędzi. W załączeniu chcielibyśmy poinformować Państwa o dalszych zaletach artykułu.
  • Tapety włókninowe są wykonane ze specjalnych włókien celulozowych i tekstylnych połączonych spoiwami polimerowymi.
  • Nie zawiera PCW, szkodliwych plastyfikatorów, rozpuszczalników i włókien szklanych
  • Uniwersalny wózek jest stabilny wymiarowo i odporny na pęknięcia
  • Ten najwyższej jakości produkt może być stosowany na wszystkich powierzchniach wewnętrznych nadających się do tapetowania.
  • Plamy lub inne lekkie zabrudzenia można usunąć z tapety wilgotną szmatką.