Skaben fototapeta Góry - fototapeta Góry - fototapeta panorama gór

Idealny do podkreślenia osobistego stylu

Jeśli szukasz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, w żadnym wypadku nie powinieneś tracić z oczu fototapet. Zwłaszcza tapety włókninowe w mgnieniu oka tchną nowe życie w nudne pomieszczenia. Ożywiają one gołe ściany i tworzą wyjątkowo piękną atmosferę w mieszkaniu. Imponująca panorama górska w magiczny sposób przyciąga każdego obserwatora. Nagle w nas, ludziach, rozpala się pewne poczucie wolności. Niemal z zazdrością patrzy się na przelatujące stada ptaków, z zapałem szybujące nad zalesionymi szczytami. Otwierają się zapierające dech w piersiach przestrzenie, budząc niewyśnione tęsknoty. Być może przypomina to nawet minione wakacje w Alpach. Jeśli chcesz, aby w Twoim przytulnym domu zagościły romantyczne ideały, to koniecznie wybierz fototapety góry. Te niezwykłe dzieła sztuki są prezentowane w oryginalnym wzornictwie. Mimo że wycięcia obrazów są najnowszą technologią druku, tapeta wykazuje silne podobieństwo do malarskiej techniki wash. Ze względów estetycznych pigmenty barwne są rozmieszczone w różnych kierunkach. W rezultacie niektóre fragmenty obrazu są rozmyte, a intensywność kolorów spada. Efektem są umiejętnie zainscenizowane rozjaśnienia. Ekstrawagancko oddana praca pędzla ujawnia różne odcienie w całości. Zanurza dumny masyw górski niejako we mgle. Czysta fascynacja, która znajduje również odzwierciedlenie w charakterystyce działania.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode
  • Wszechstronne urządzenie przekonuje wyjątkowo doskonałym odwzorowaniem kolorów
  • Niewrażliwe na wahania temperatury i odporne na wilgoć
  • Wysokiej jakości materiał jest wykonany na bazie celulozy tekstylnej.
  • Jest to produkt bezpieczny ekologicznie, co oznacza, że nie wydziela żadnych szkodliwych oparów.
  • Dzięki specjalnemu uszczelnieniu powierzchni, tapetę można zetrzeć nawet wilgotną szmatką.

Gwarancja trwałości

Doskonale wykonana włóknina składa się głównie z włókien tekstylnych i celulozowych, które bardzo dobrze radzą sobie z wilgocią. Po zetknięciu się tapety z pastą pasy nie rozszerzają się ani w lewo, ani w prawo. Zamiast tego produkt wysokiej klasy wykazuje absolutne zachowanie kształtu. Jednocześnie produkt tej marki zachwyca doskonałą jakością wykonania. Dzięki doskonałej stabilności fototapeta mountains nie rozrywa się na krawędziach ani na obrzeżach. Nawet ci, którzy mają opory przed tapetowaniem, chętnie zrobią wyjątek, wybierając góry fototapet.

Wszędzie mile widziane

Wymarzony widok na góry można wykorzystać w elastyczny sposób. W salonie i jadalni górskie tło z pewnością przyciąga wzrok. Ale nawet poza własnymi czterema ścianami ten idylliczny motyw z pewnością zostanie doceniony. W codziennym życiu, na przykład w gabinecie lekarskim, szablon artystyczny wnosi wiele spokoju do gabinetów zabiegowych lub poczekalni. Spektakl przyrody byłby nawet mile widzianą odmianą w budynkach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, kluby czy instytucje społeczne. Taka wspaniała dekoracja ścienna obiecuje wiele chwil relaksu i jednocześnie stwarza poczucie odprężenia. Zwłaszcza gdy w codziennym życiu biurowym wzrasta poziom stresu, ta oaza spokoju nie powinna rzucać się w oczy.