Tapeta Scaben Palmy - Tapeta z drzewem palmowym - Tapeta tropikalna

Wnieś odrobinę spokoju do swoich własnych czterech ścian

Co byś powiedział, gdybyś mógł zamienić codzienny zgiełk i pośpiech na wakacyjny luz? Świetny pomysł, ale wykorzystałeś już cały swój urlop wypoczynkowy? W końcu nie powinno się od razu rezerwować wycieczki. Zamiast tego wystarczy wnieść do domu zapach morza i letnią atmosferę. Możesz nawet stworzyć przyjazną i podnoszącą na duchu atmosferę w pracy. Nie trzeba dokonywać wielkich skoków w tym procesie. Uspokajająca dekoracja ścienna już czyni cuda. Na przykład dzięki fototapecie z palmami możesz stworzyć egzotyczną świątynię relaksu. To wzór na ścianie, który od razu przyciąga wzrok i zapewnia mnóstwo relaksu. Liście palmowe wywołują pozytywne wibracje zarówno u małych, jak i dużych widzów. Tropikalny wygląd sugeruje regenerację, a także tworzy ożywczy nastrój. W mgnieniu oka przekształca pokój dzienny w niezwykłą oazę dobrego samopoczucia. Ogólnie rzecz biorąc, kolor zielony stymuluje sprawność umysłową. Udowodniono również, że ten inteligentny kontrast ma regenerujący wpływ na organizm ludzki. Wystarczające powody, aby przyznać fototapecie z palmą główną rolę.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 14

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 14

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Senny promyk nadziei w szczególnie gorączkowe dni

Wyraźnie widać, że liście palmy emanują pewnym luzem i egzotyką. Subtelne i proste pomieszczenia zyskają zupełnie nowy wymiar dzięki temu artystycznemu wzorowi. Trendy mieszkaniowe, które koncentrują się na funkcjonalnym i prostym wzornictwie, potrzebują rozjaśnienia. Fototapeta z drzewem palmowym chętnie wciela się w tę rolę. Ten ożywczy element przyciągający wzrok wprowadza wizualny spokój do domu i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego. Bez większego wysiłku można zmienić nieco chłodny wystrój wnętrza w perłę o tropikalnej aurze. Z funkcjonalnego punktu widzenia jest też coś niesamowitego do opisania.
  • Ocena A+, złota pieczęć Greenguard i Nordic Ecolabel poświadczają, że tapeta uwalnia jedynie niewielkie ilości substancji chemicznych.
  • Wszystkie farby stosowane w druku cyfrowym są bezwonne i neutralne dla alergików
  • Uniwersalny produkt uważany jest za przyjazny dla skóry, ponieważ w jego składzie nie ma włókna szklanego.
  • Nie jest możliwe wyblaknięcie motywu na skutek działania promieni słonecznych, ponieważ produkt wierzchni jest całkowicie odporny na światło.
  • Jeśli piękny wygląd zostanie zakłócony przez zabrudzenia, należy je usunąć wilgotną szmatką.

Sekretem jest wysokiej jakości skład

Fototapeta z drzewem palmowym Skaben ma wiele do zaoferowania pod względem jakości. Głównym składnikiem tej wysokowartościowej tapety jest włóknina pochodząca z recyklingu. Ponieważ w materiale nie ma włókien szklanych ani innych substancji toksycznych, mówimy o stylu przyjaznym dla środowiska i zdrowym dla domu. Produkt Made in Germany jest wyjątkowo stabilny wymiarowo, a w przypadku śladów zabrudzenia można go nawet zmyć wilgotną szmatką. Nawet po latach okładzina ścienna zachowuje atrakcyjny wygląd. Kolory użyte do druku cyfrowego wyróżniają się doskonałą fakturą. Równocześnie reprodukowany obraz zapewnia doskonały efekt głębi. Fototapeta z drzewem palmowym to uczta dla oczu nie tylko w prywatnych pomieszczeniach. Bez wątpienia osoby dające impulsy mogą również pozostawić po sobie trwałe wrażenie w miejscach publicznych i siedzibach firm.