Skaben fototapeta Kamień - fototapeta z optyką kamienia - motyw kamieni i wzór kamienia na ścianie

Styl industrialny można umiejętnie udoskonalić, stosując fototapetę o wyglądzie kamienia.

Czy chcesz podnieść potencjał dekoracyjny swojego wnętrza na nowy poziom? Czy chcesz, aby Twój przestarzały lokal do wynajęcia emanował świeżością i nowoczesnością? Wspaniałe podejścia, które ustąpią miejsca eleganckiej kulturze życia. Trend w aranżacji wnętrz, który wyraźnie pokazuje czerwoną kartkę zbędnym falbanom. Zamiast tego koncentruje się na tym, co najważniejsze, i w ten sposób tworzy niezwykły charakter pomieszczenia. Osoby, które urządzają swoje pokoje w stylu minimalistycznym, dobrze poradzą sobie nawet z prostymi elementami stylistycznymi. Ale proste nie oznacza automatycznie nudne lub staroświeckie. Weźmy na przykład fototapetę z motywem kamieni. Nie każdy kamień wygląda tak samo. Zależy to również od kąta widzenia i sposobu przedstawienia naturalnych ścian. Jedno możemy powiedzieć z góry: wszystkie szczegóły obrazu kuszą ekscytującymi efektami. Zasadniczo ściana z kamienia naturalnego emanuje wyjątkową atmosferą. Elementy kolorystyczne również mają duży wpływ na ogólny wygląd. Na przykład białe kamienie z zieloną roślinnością przywodzą na myśl wakacyjne miejsca na południowych morzach. Ten rustykalny urok możesz przenieść bezpośrednio do swojego salonu dzięki fototapecie z motywem kamienia.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 6

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Pomieszczenia bez twarzy nagle zmieniają się w miejsca przyciągające wzrok

Jeśli użyjesz fototapety o wyglądzie kamienia z umiarem, dekoracja ścienna i tak zostanie natychmiast zauważona. Dzięki ostrej jakości obrazu mur wygląda niezwykle autentycznie. Szczególnie słynne kamienne ludziki przyciągają wzrok. Wyjątkowe tapety na ścianę emanują spokojem. Idealny element wystroju wnętrza, pozwalający stworzyć przytulną atmosferę w mieszkaniu. Ciepłe kolory są łatwe do łączenia i pasują do wszystkich pomysłów na wyposażenie wnętrz. Za pomocą wieszaka można ozdobić nawet najmniejszą niszę w reprezentacyjny sposób. Efekt przed i po dosłownie Cię zaskoczy.

Efekt po tapetowaniu mówi sam za siebie

Dzięki wytrzymałej konstrukcji ta uniwersalna powłoka jest preferowana jako pokrycie ścian w środowiskach wilgotnych i trudnych. W kuchni, łazience czy przedpokoju - ta najwyższej klasy tapeta ma wiele zastosowań. Przede wszystkim praktyczna obsługa jest tym, co wyróżnia ten topowy produkt. Nawet w przypadku tapetowania aranżacja jest całkowicie nieskomplikowana. Do mocowania tapet nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt. Do wykonania pracy wystarczy taśma miernicza, ołówek, poziomica, nóż do cięcia i szczotka do pasty. Po zmierzeniu wymiarów pomieszczenia należy przyciąć listwy do odpowiednich wymiarów. Po przygotowaniu kleju do użycia należy pomalować wybrane miejsca pastą. Następnie nałóż fototapetę. Po zakończeniu pracy przyjrzyj się nowo utworzonej scenerii. Nawet z niewielkiej odległości widać do złudzenia realistyczny wzór cegieł. Precyzja w najlepszym wydaniu, co znajduje również odzwierciedlenie w cechach produktu.
  • Ściana jest zawsze równomiernie pokrywana pastą, a następnie tapeta jest dociskana do żądanej powierzchni po wyschnięciu i przycinana na wymiar.
  • Ze względu na stabilność wymiarową materiał nie pęka ani nie marszczy się.
  • W procesie produkcji stosuje się bezwonne i odporne na światło barwniki.
  • Wytrzymała powierzchnia może być czyszczona wilgotną ściereczką w przypadku zabrudzenia.
  • W przypadku przeprowadzki można usunąć dekoracje ścienne na sucho i bez pozostawiania śladów.