Skaben Wallpaper Wellness - Tapeta Wellness Budda / Gorący kamień

Przywróć cząstkę nadziei

Projekt pokoju wiele mówi o motywacji i osobowości jego użytkowników. Nie ma różnicy, czy jest to sektor prywatny, czy komercyjny. W większości przypadków na pierwszy plan wysuwa się nowoczesny i funkcjonalny styl życia. Nadrzędną rolę odgrywają odpowiednia jasność i wygodne miejsca siedzące. W planowaniu ważną rolę odgrywa również dekoracja ścian i projekt podłogi. Architekci, budowniczowie i majsterkowicze-amatorzy chętnie wykorzystują w swoich projektach nowości wydawnicze i wyraziste elementy stylistyczne. Do tej kategorii należą na przykład fototapety Wellness. Ta niezwykła dekoracja ścienna ma ogromny wpływ na ogólne samopoczucie. Łagodne bodźce nie tylko nadadzą wnętrzu nowy wygląd, ale także stworzą wyjątkowo harmonijną atmosferę. Szczególnie w ośrodkach terapeutycznych, szpitalach, klinikach spa lub domach opieki fototapeta wellness wykazuje pozytywny potencjał oddziaływania. Świadomie lub nieświadomie wpływa na zmysły w przyjemny sposób. Gabinety zabiegowe i sale terapeutyczne są różnie postrzegane przez pacjentów. Przyjazne i piękne wzornictwo symbolizuje siłę i pewność siebie.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Skuteczna i smaczna wskazówka antystresowa

Spójrzmy prawdzie w oczy, współczesny, połączony świat wymaga od nas, ludzi, bardzo wiele. Ciągłe zapewnianie najwyższej możliwej wydajności, bycie zawsze osiągalnym, a do tego aplikacje monitorujące rytm naszego snu? W pewnym momencie ciało, umysł i dusza domagają się odpoczynku. Najlepiej odpoczywamy we własnych czterech ścianach. Zwłaszcza jeśli na planie piętra znajduje się choćby mała świątynia dobrego samopoczucia. Może mały kącik do czytania, który jest wyposażony aż po sufit w ciekawe lektury. W połączeniu z rustykalnym fotelem, który zachęca do odpoczynku. Uzupełnij ją wypełniającą ścianę tapetą Budda firmy Skaben, a Twoje samopoczucie wzniesie się na wyższy poziom. Nie każdy jest w stanie stworzyć pokój kominkowy. Nie jest to konieczne, ponieważ nawet schludny pokój z atrakcyjną okładziną ścienną może zdziałać cuda. Jedynym celem fototapety Wellness jest stworzenie harmonijnego wrażenia w pomieszczeniu. W trakcie tego procesu najlepszy wykonawca ujawnia niesamowite właściwości produktu.
  • Do produkcji tapet włókninowych stosuje się specjalne materiały długowłókniste, włókna tekstylne i spoiwa.
  • Zasadniczo unika się stosowania zmiękczaczy, rozpuszczalników i ftalanów.
  • Trendsetter charakteryzuje się dobrą tolerancją na skórę, ponieważ materiał nie zawiera włókien szklanych.
  • Jeśli planowany jest remont, tapetę można całkowicie usunąć ze ściany w stanie suchym.
  • Dzięki doskonałej stabilności wymiarowej materiał nie rwie się na krawędziach ani w narożnikach

Tapetowanie jest łatwe dzięki fototapecie Wellness

Aby nanieść artystyczny wzór, najlepiej użyć kleju do tapet z włókniny Skaben. Klej można zamówić u nas w tym samym czasie. Wsyp zawartość opakowania do czystego wiadra i dodaj zimnej wody. Ciągłe mieszanie jest niezbędne, aby zapobiec zbrylaniu się masy. Już po 5 minutach można rozpocząć tapetowanie. Oklej powierzchnie ścian, a następnie mocno dociśnij suche paski tapety. Praca jest łatwa przy użyciu pędzla do tapet. Zasadniczo mamy do czynienia z artykułem, który można optymalnie przetworzyć i który przez wiele lat będzie się wyróżniał najwyższą jakością.