Skaben Wallpaper World - World Map Wallpaper - Vintage / Retro World Map Wallpaper

Odkryj cały świat raz

Nasz świat ma wiele do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o safari, wyprawy trekkingowe, piesze wędrówki czy wypoczynek na plaży, nuda z pewnością nie wchodzi w grę. Zwłaszcza że nasza planeta oferuje aż nadto malowniczych krajobrazów. Trudno jest jednak zapamiętać wszystkie kraje z nazwy. Aby nie stracić orientacji geograficznej, warto spojrzeć na mapę świata. Można tam dokładnie poznać kontynenty i oceany. Coraz więcej osób przenosi ten fascynujący widok do swoich domów. Albo jako plakat, albo jako tapeta. Tak, dobrze przeczytałeś, to zapierające dech w piersiach wrażenie jest dostępne nawet w postaci tapety z włókniny. Producent marki SKABEN® postawił sobie za cel przedstawienie świata w sposób wszechstronny. Światowi podróżnicy i miłośnicy zwiedzania będą szczególnie zachwyceni perspektywą retro. Ta prezentacja przypomina czasy, które dawno minęły. Wyblakłe kolory doskonale podkreślają charakter fototapety z mapą świata. W mgnieniu oka zmień domową scenerię w fascynującą bramę do szerokiego świata.

Produkty 8

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 8

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Ujawnia wiele twarzy

Ci, którzy wolą abstrakcyjne interpretacje, również znajdą tu to, czego szukają. Zielone, żółte, brązowe lub czerwone kontrasty na jasnym tle. Kolorowe mieszanki mają symbolizować siłę ziemi. Mimo że wzór artystyczny jest zdominowany przez blaknące odcienie, poszczególne kontynenty są nadal wyraźnie rozpoznawalne. Ta forma widzenia świata wyraźnie przypomina sztukę abstrakcyjną. Niewątpliwie dzięki temu fototapeta z mapą świata przyciąga wzrok. Quasi to urządzenie stylistyczne, które można zintegrować z najróżniejszymi elementami wyposażenia wnętrz. Atrakcyjny element przyciągający wzrok z efektem głębi przyciąga uwagę każdego. Bez wątpienia ludzie mówią o tym wielkim generatorze impulsów. Widz automatycznie chce sprawdzić, dokąd zmierza kolejna podróż. Jednocześnie mapa budzi wspomnienia z ostatnich wakacji spędzonych z dala od domu. Pobudzająca fantazję tapeta emanuje dobrym humorem i zmieni Twoje własne cztery ściany w imponujące oblicze. Cechy produktu również dają wiele do myślenia.
  • Dekorację ścienną można łatwo usunąć ze ściany bez pozostawiania śladów.
  • Do produkcji wyrobu nie użyto plastyfikatorów, rozpuszczalników ani substancji zanieczyszczających warstwę ozonową.
  • Środek stylistyczny jest wyjątkowo odporny na światło, zmywalny, trudnopalny i antybakteryjny.
  • Właściwości takie jak neutralność dla alergików i zapachów nieuchronnie sprzyjają podjęciu decyzji o zakupie
  • Znaki jakości, takie jak RAL-GZ 479 i FSC-Mix wyraźnie symbolizują, że są to produkty przyjazne dla środowiska.

Arcydzieło wypełniające format

Białe ściany wyglądają na nagie i pozbawione życia. Jeśli pragniesz większej różnorodności, to koniecznie włącz tę sekcję obrazów kosmopolitycznych do swojej koncepcji mieszkania. Pokaż wszystkim, że opowiadasz się za różnorodnością, jednością i naturalnością. Że jesteś osobą, dla której nie istnieją żadne ograniczenia. Przy pomocy tego instrumentu można też naprawdę dać upust swojej kreatywności. Motyw ten oferuje niezliczone możliwości kombinacji i szybko wtapia się w otoczenie. Nawet w miejscach publicznych fototapeta z mapą świata będzie przyciągać największą uwagę.