Tapeta włókninowa Skaben Animals - tapeta ze zwierzętami / tapeta z motylami do pokoju dziecięcego

Dzięki tapecie z motylami od SKABEN® wprowadzisz do gry więcej lekkości.

Butterfly, Farfalla, Papillon, Butterfly - kolorowe motyle mają ogromny wpływ na ludzi. Szczególnie wtedy, gdy w ogrodzie żonglerzy powietrza przelatują z kwiatka na kwiatek. Automatycznie wzrasta pragnienie, aby delikatnie wziąć to delikatne stworzenie w dłonie. A jednak znów jesteśmy szczęśliwi, gdy motyle odlatują na wietrze. Przyznajemy, że trochę zazdrośnie spoglądamy na szybko zmieniającego się artystę. Dla motyla nie istnieją żadne granice, które musi pokonać. Nie ulega wątpliwości, że motyle poruszają nasze dusze. Szczególnie dzieci są zachwycone kolorowymi motylami. Chcieliby mieć zwierzęta zawsze i wszędzie w swoim otoczeniu. Tego życzenia nie da się całkowicie spełnić, ale mamy na to rozwiązanie. Dzięki fototapecie z motylami możesz zbliżyć się do tego delikatnego, małego zwierzątka. Na białym tle filigranowe stworki unoszą się w efektownej, kolorowej poświacie. Tapeta w motyle jest dostępna w kolorach białym i zielonym, białym i szarym oraz białym, różowym i czerwonym. Mieszanki te mają naprawdę modne kolory. Kolory, które sprawiają, że serca dzieci biją szybciej.

Pokaż filtry Filtry

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 3

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Obejmuje wiele preferencji projektowych

Fototapeta z motylami to marzenie każdej dziewczynki. Można jednak umieścić akcenty wizualne w innych pomieszczeniach. W przedpokoju lub jadalni motyw ten jest równie atrakcyjny. Możesz nim ozdobić nawet pokój hotelowy lub poczekalnię. Harmonijnie połączone elementy wyposażenia ścian wnoszą do pomieszczeń świeży powiew energii, a jednocześnie tworzą beztroską atmosferę. Ponadto tapety oferują niezwykłe spektrum wydajności.

  • Otrzymasz produkt handlowy przyjazny dla środowiska, który uzyskał certyfikat FSC-Mix oraz znak jakości RAL-GZ 479.
  • Materiał ten jest uznawany za wytrzymały, łatwy w obróbce i trudnopalny.
  • Uniwersalne narzędzie z łatwością radzi sobie z drobnymi pęknięciami lub otworami w podłożu tynkowym.
  • Tapety włókninowe składają się z mieszaniny włókien celulozowych i tekstylnych.
  • Jeśli po nałożeniu tapeta jest wilgotna, nie rozszerza się, a zamiast tego tapeta o wysokiej jakości zachowuje swój kształt.

Prawdziwa wskazówka dla laików

Jeśli jeszcze nigdy w życiu nie tapetowałeś, to logicznie rzecz biorąc, stoisz przed nowym wyzwaniem. Ale nie martw się, dzięki tapetom z włókniny czynności te są o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Pastę nakłada się bezpośrednio na powierzchnie ścian. Wystarczy przyciąć tapetę do odpowiedniego rozmiaru, a następnie mocno ją docisnąć. Przy użyciu szczotki do tapet czynność ta przebiega bezproblemowo. Tapeta włókninowa zachowuje swoje pierwotne położenie, co zapewnia szybką renowację. Kiedy już zapoznasz się z tym środkiem stylistycznym, szybko weźmiesz go sobie do serca.