Skaben Vliestapete Baroque - Barocktapete

Trochę blasku i przepychu

Czy chciałbyś stworzyć mały Wersal we własnych czterech ścianach? Królestwo otoczone barokowym pięknem? Wówczas dom powinien być otoczony wysokimi sufitami, ozdobnymi i złoconymi figurami, szlachetnymi dywanami, lśniącymi lustrami i drogocennymi dekoracjami ściennymi. Za wszelką cenę wszystkie meble, akcesoria i elementy wystroju muszą przyciągać wzrok. Możecie przesadzić z inscenizacją, sprowokować reakcje i wzbudzić emocje. Dbałość o szczegóły jest absolutnie wymagana. Siedzenia wykonane z czarującego drewna mahoniowego, tkaniny z aksamitu, brokatu lub żakardu, odbijające światło szkło lub kryształ, a także imponujące żyrandole są uważane za nieodzowne elementy tej wspaniałej gloryfikacji. Zanim jednak przystąpisz do pracy, zwróć uwagę na bogate tapety. Aby nawiązać do pompatycznego stylu, najlepszym wyborem będzie tapeta w stylu barokowym. Dzięki tej dekoracji ściennej można dość szybko uzyskać królewski efekt. Łagodnie wygięte ornamenty roślinne i atrakcyjne kolory doskonale wpisują się w styl barokowy. Na pierwszy plan wysuwają się zwłaszcza tony dominujące i potężne. Kolory takie jak czerwień bordo, fiolet czy błękit o północy dają szczególnie efektowny efekt glamour. Ale nawet stylowa szarość w połączeniu ze srebrem jest bardzo wyrazista.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Choć raz poczuj się jak Bóg we Francji

Istnieje wiele pomysłów na to, jak najlepiej wdrożyć styl barokowy. Nawet podczas planowania planu piętra dozwolone jest wybieranie nowych ścieżek. Barok może kojarzyć się z epoką, która już dawno minęła, ale ten trend z pewnością nie jest staroświecki. Jeśli nie chcesz, aby barokowa tapeta wyglądała zbyt przytłaczająco, połącz bogaty wzór barokowy z tapetą w podłużne pasy. Alternatywnie można też tapetować barokową tapetą tylko górną połowę ściany, podczas gdy dolna część pozostanie gładka. Jak widać, jest to urządzenie uniwersalne. Ale bez względu na to, który styl ostatecznie wybierzesz, nigdy nie zabraknie szlachetności. Zasadniczo tapety w stylu barokowym są fascynujące, gdy się na nie patrzy. Ta dekoracja ścienna emanuje czarującym urokiem, więc trudno oprzeć się jej magicznemu urokowi. Ale są też inne cechy szczególne, które sprawiają, że tapeta jest prawdziwą atrakcją.
  • Materiał nośny jest laminowany trwałą warstwą winylu i może być czyszczony nawet wilgotną ściereczką.
  • Paski tapety są przyklejane bezpośrednio do ściany, bez czasu na namaczanie
  • Wieszak jest odporny na zużycie, stabilny wymiarowo i trwały.
  • W artykule nie ma prawie żadnych substancji szkodliwych, spełnione są wymagania prawne i nie są przekroczone wartości graniczne.
  • Tapeta barokowa jest z natury bardzo odporna na światło i nie blaknie w bezpośrednim świetle słonecznym.

Ściany można wyjątkowo pięknie zaakcentować za pomocą klejnotu

Jeśli szukasz ekstrawaganckiego tła dla swojego łóżka lub toaletki, to właśnie je znalazłeś. Dzięki efektownej dekoracji ścian można uzyskać królewską atmosferę. Elegancja i glamour w przenośni łączą ręce. Artystyczne wzory z łatwością oddają luksus czasów świetności baroku. Jeśli zdecydujesz się na duże ozdoby, automatycznie nadasz swoim pomieszczeniom dostojny charakter. Bez względu na to, jaki odcień wybierzesz, z pewnością odmieni on wystrój wnętrza.