Tapeta z włókniny Skaben w kropki / kółka - tapeta w kropki / kółka

Z ikonami stylu od SKABEN wykonasz precyzyjne lądowanie.

Jeśli chodzi o renowację, zapaleni majsterkowicze mogą czasem kręcić się w kółko, jeśli chodzi o nadanie okładzinom ściennym nowego wyglądu. Wiele opinii, a rezultatów brak? Dzięki tapecie w kształcie koła bardzo szybko przejdziesz do sedna sprawy. Ten oryginalny projekt wyraźnie wyróżnia się na tle innych. Geometryczny wzór jest kreatywny i odpowiada wielu preferencjom projektowym. Każdy, kto postawi na te wyznaczniki trendów, umiejętnie wpłynie na efekt pomieszczenia. Nie ma znaczenia, czy pomieszczenie jest jasne, małe, większe, wyższe czy niższe. Na przykład fototapeta w kształcie koła lub kropek może być umieszczona tylko na jednej ścianie. Jeśli zakochałeś się w tym wzorze od pierwszego wejrzenia, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś udekorował cały pokój tą elegancką tapetą. Zrób sobie przerwę i po prostu odsuń na bok zwykłe ustawienia w pokoju. Nadruki mają również dyskretny wygląd, dzięki czemu w ogóle nie rzucają się w oczy. Dla tych, którzy lubią eksperymentować, prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest tapeta w kształcie koła lub kropek. Nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu, które ma urok starego budynku, możesz uwzględnić dekoracyjne ogniwo w każdym projekcie remontowym.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 10

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Posiada wiele funkcji specjalnych

Tapety mają proste i ponadczasowe wzornictwo. Jednocześnie naklejki sprawiają szczególnie stylowe wrażenie. Bez wątpienia elementy stylistyczne stanowią piękny pomysł na strefę wejściową. Dzięki modnemu elementowi przyciągającemu wzrok stworzysz miejsce, w którym goście od razu poczują się mile widziani. W salonie i jadalni mile widzianą odmianą są też fototapety. Ale nie tylko w domach prywatnych te wysokiej klasy elementy zapewniają przytulną atmosferę. Czy prowadzisz butik lub salon? Świetnie, w takim razie pamiętaj, aby przychylnym okiem spojrzeć na swoje miejsce pracy. Udowodniono, że tapeta w kształcie koła lub w kropki ma pozytywny wpływ na nastrój. A może weszlibyście do pomieszczenia, które w oczach świata zewnętrznego wygląda ciemno, zimno i nieatrakcyjnie? Tapety na ogół przyczyniają się do stworzenia spokojnego i przyjemnego nastroju. Co więcej, te uniwersalne urządzenia są równie przyjazne dla użytkownika.
  • Materiał jest łatwy w obróbce i trudnopalny.
  • Układ uważa się za bardzo stabilny wymiarowo, tzn. wierny kształtowi we wszystkich kierunkach
  • Tapety włókninowe przepuszczają powietrze i parę wodną, dzięki czemu tworzą dobry klimat w mieszkaniu
  • Nie ma czasu na namaczanie, więc tapetowanie jest szybsze.
  • Jeśli tapeta się nie podoba, można ją ściągnąć ze ściany w jednym kawałku.

Nastąpi znacząca zmiana

Kto powiedział, że tapeta z wiórów drewnianych to najlepszy wzór na ścianę? Od pewnego czasu tapety włókninowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ są całkowicie nieskomplikowane w stosowaniu. Z samego tylko wizualnego punktu widzenia, można pogratulować Ci tylko tapety w kropki lub w kółka. Kandydaci oferują wiele możliwości ekspresji i naprawdę odmienią Twój dom. Przy okazji można oczekiwać szerokiej gamy kolorów.