Skaben tapeta włókninowa Jungle - tapeta dżungla / tapeta palma

Filigranowy wystrój palmy sprawia, że mieszkanie staje się bardziej przyjazne.

Istnieją mniejsze rośliny palmowe i większe wersje, które wywołują zdumienie u każdego obserwatora. Łuskowate pnie i imponujące liście są uważane za typowy znak rozpoznawczy i są uosobieniem marzeń o Morzach Południowych i wakacyjnym klimacie. Szlachetne rośliny ciągną się niemal majestatycznie ku niebu. Jeśli nie możesz się nasycić tymi botanicznymi okazami, możesz przenieść te ikony stylu pod swój dach. Doskonałą inscenizacją może być tapeta z palmami lub tapeta z dżunglą. Dzięki tym przyciągającym wzrok elementom renomowany producent SKABEN zapewnia, że bez większego wysiłku w domowym salonie powstanie zapierająca dech w piersiach stylizacja na dżunglę. Dekoracja ścienna w rogu ma bardzo nowoczesny wygląd. Wzór tapety nie sprawia wrażenia natarczywego ani przeładowanego. Zamiast tego pokazane liście unoszą się w powietrzu jak oddychające liście palmy. Kreacja ta jest dostępna w różnych odcieniach. Produkty w kolorze zielonym, szarym, brązowym lub kremowym przemawiają do szerokiego grona odbiorców. Bez wątpienia szykowne dekoracje ścienne dodadzą każdej przestrzeni stylowego charakteru.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 8

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 8

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Uważa się, że jest bardzo zróżnicowany

Jeśli szukasz orzeźwiającej atmosfery, znajdziesz swojego mistrza w dekoracyjnych wzorach. Tapety w palmy i tapety w dżungle są uważane za prawdziwie uniwersalne. Chcesz urządzić pokój w stylu kolonialnym? Świetnie, więc rośliny tropikalne nie powinny rzucać się w oczy swoją nieobecnością. Interpretacja z łatwością odzwierciedla wpływy z Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Pacyfiku. Nie tylko prawdziwi znawcy wnętrz ufają temu stylowi. Osoby, które odczuwają tęsknotę za wędrówkami, stawiają również na tapety z palmami lub tapety z dżunglą. Ale nie tylko styl kolonialny opiera się na tych elementach wzornictwa. Nawet modne wnętrza mieszkalne, takie jak shabby chic, art deco, styl skandynawski czy Bauhaus, mogą stać się idealne dzięki wycięciom na obrazy. Wszechstronne tapety dają też wiele niesamowitych możliwości.
  • Wysokiej jakości ikony mają dobrą odporność na światło
  • Każda tapeta z certyfikatem FSC jest wykonana z myślą o zrównoważonym rozwoju i przyjazności dla środowiska.
  • Nakłada się na czyste, suche, gładkie, twarde i chłonne powierzchnie.
  • Artykuł jest wykonany z materiału odpornego na rozdarcia i zachowującego stabilność wymiarową.
  • Jedna rolka tapety ma 53 cm szerokości i 10,05 cm długości, co oznacza, że jej wymiary pokrywają 5,327 m².

Uniwersalne impulsy mogą być przetwarzane w znakomity sposób

Po usunięciu starych tapet z powierzchni ścian nadszedł czas, aby pomyśleć o ich zagruntowaniu. Kolejnym etapem jest mieszanie pasty. Podczas mieszania i nakładania materiału należy postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Znajdują się one bezpośrednio na opakowaniu. Następnie należy posmarować ścianę pastą. Użyj pędzla do tapet, aby docisnąć materiał do ściany. Zawsze należy postępować od środka do zewnętrznych krawędzi. Należy to robić po jednym pasku na raz. Nadmiar tapety wystarczy odciąć nożykiem do cięcia. Na koniec chcielibyśmy zaznaczyć, że jest to produkt najwyższej jakości, przyjazny dla środowiska i zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.