Tapeta włókninowa Skaben Palmy - tapeta w palmy / tapeta w dżunglę

Odrobina egzotyki i ekstrawagancji nigdy nie zaszkodzi

Kiedy widzimy palmy, od razu myślimy o marzeniach i wakacjach nad Morzem Południowym. Rośliny śródziemnomorskie automatycznie kojarzą się nam z piaszczystymi plażami i błękitnymi morzami. Nie zawsze jednak możemy doświadczyć tropikalnej atmosfery z bliska. Jeśli więc nie możemy wyruszyć w podróż do krainy palm, możemy przenieść te wspaniałe okazy do naszych domów. Sposób, w jaki to zrobisz, zależy od Ciebie. Bardzo wiele osób stacjonuje w niektórych miejscach palmy jako rośliny doniczkowe. Zarówno w ogrodzie zimowym, salonie, jak i w biurze. Zieleń botaniczną można znaleźć w najróżniejszych miejscach. Palmy sprawdzają się nawet jako dekoracje ścienne. Dobrze przeczytałeś, zielona oaza coraz częściej spogląda na nas ze ściany. Producent marki SKABEN wziął za wzór tę niezwykłą roślinę i wyczarował z jej kapelusza piękną kolekcję. Kwiecista tapeta ścienna prezentuje się z niezwykle modnej strony. Inscenizacja jest dość efektowna i oryginalna. Zarówno grubsze, jak i cieńsze poziome paski łączą się w kwadrat, który jednocześnie przypomina okno. Widz ma wrażenie, że patrzy przez kilka szyb synchronicznie. W tle widoczne są duże liście palmowe. Każdy, kto chce mieszkać w stylu industrialnym, powinien rozważyć tę tapetę.

Produkty 4

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 4

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Dozwolone jest to, co się podoba

Czy szczególnie lubisz dziką faunę i florę? W takim razie zdecydowanie powinieneś zanurzyć się w egzotycznym świecie tapet palmowych. Ten uspokajający środek stylistyczny nadaje się nie tylko do sfery prywatnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przekształcił swoje miejsce pracy w przyjemną oazę dobrego samopoczucia. Wzór palmy symbolizuje relaks i wewnętrzną kontemplację. Każdy, kto utożsamia się z tapetą w kształcie dłoni, szybko będzie mógł odciąć się od zgiełku codziennego życia. Ponadto tapeta z palmami jest uważana za prawdziwy cud kombinacji. Rozluźniona część obrazkowa zawsze oznacza wzbogacenie. W związku z tym ten element dekoracyjny jest polecany do aranżacji w stylu retro, stylu Bauhaus, stylu fabrycznym lub marynistycznym. Żadna inna tapeta nie oferuje tak ogromnej wszechstronności. Ponadto, tapeta palmowa przekonuje bogatym pakietem osiągów.

  • Tapety winylowe mają podłoże z włókniny.
  • Ten uniwersalny materiał jest szczególnie stabilny wymiarowo, trudnopalny, zmywalny i intensywny kolorystycznie.
  • Dekorację ścienną można wystawiać na działanie promieni słonecznych bez obawy, że tapeta w palmy straci swój połysk.
  • Pastę nakłada się bezpośrednio na ścianę
  • Ponieważ włókna tekstylne są przepuszczalne dla powietrza i pary wodnej, tapeta zapewnia dobry klimat w pomieszczeniu.

Spotykasz spadającą gwiazdę, która nie ma powierzchowności i wdzięku

Jedna rolka tapety wystarcza na ok. 5,327 m². Zanim zaczniesz tapetować pomieszczenie, zanotuj wymagane wymiary. W ten sposób można mieć pewność, że zamówiona dekoracja ścienna jest wystarczająca dla danego projektu. Nie musisz przestrzegać żadnych zasad, jeśli chodzi o możliwość zastosowania danego przedmiotu. Artystyczny wzór może być wykorzystany nawet w łazience lub kuchni. Dzięki doskonale wykończonej powierzchni dekorację ścienną można w razie potrzeby ponownie zetrzeć wilgotną ściereczką.