Tapeta włókninowa Skaben Stone - tapeta z kamiennym wzorem

Trudno pobić pomysłowość

Dzięki temu doskonale wyrzeźbionemu materiałowi widzowie muszą podejść blisko do ściany, aby faktycznie odróżnić kamienną tapetę od oryginału. Fotorealistyczne tapety są tak dobrze wykonane, że przypominają legendarne ceglane ściany. Ale bez obaw, w tej interpretacji nie doświadczysz typowego wrażenia placu budowy. Zwłaszcza że każda wersja zwraca na siebie uwagę inną kolorystyką. Dzięki uniwersalnej palecie kolorów szablony można sprytnie wkomponować w każdą koncepcję pomieszczenia. Niektóre modele poruszają się w spektrum neutralnych kolorów. Ton nadaje biel, szarość lub brąz. Kamienna tapeta doskonale harmonizuje z monochromatycznym wyposażeniem wnętrza. Decydując się na ten wyznacznik trendów, należy zrezygnować z wymyślnych elementów dekoracyjnych. W przeciwnym razie wybrany wystrój wnętrza będzie wyglądał na zbyt niespokojny i przytłaczający. Można jednak eksperymentować z okładzinami ściennymi. Być może na jednej ścianie zastosujesz tapetę z kamienia, a pozostałe powierzchnie po prostu pomalujesz. Ogólnie rzecz biorąc, artystyczne wycięcia obrazów nie psują efektu i dają użytkownikom szeroki zakres możliwości ekspresji podczas projektowania pomieszczeń.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 15

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 15

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Dzięki generatorowi naturalnych impulsów można nadać indywidualny charakter domowej oazie dobrego samopoczucia.

Otwarte plany pięter i wielofunkcyjne projekty definiują dzisiejszą kulturę życia. Pomieszczenia mieszkalne przenikają się wzajemnie, tworząc przytulną całość. Z kolei dla mieszkańców oznacza to, że wszystkie elementy muszą być skoordynowane. Ciepłe, naturalne materiały oraz przyciągający wzrok, elegancko dopełniają środowisko mieszkalne. Dzięki tapetom kamiennym można nadać idyllicznemu zaciszu ten szczególny charakter. Silny charakter uosabia nowoczesne podejście do życia i stanowi wyraźny wykrzyknik. Tapety kamienne nie zawsze muszą być stosowane w przypadku trendów w aranżacji wnętrz, takich jak industrial chic czy vintage. W końcu, jeśli nie lubisz skaz, nie powinnaś koniecznie szukać szorstkiego czarodzieja. Dla perfekcjonistów dobrym wyborem będzie na przykład świat wyposażenia wnętrz w stylu minimalistycznym, Bauhaus lub Skandi. Kolekcja doskonale komponuje się również z tymi żywymi krajobrazami. Jednocześnie ten bestseller jest oferowany z niesamowitym pakietem osiągów.
  • Mieszanka długowłóknistych mas włóknistych, włókien tekstylnych i spoiw nadaje tapecie szczególnie mocną strukturę.
  • Materiał nie kurczy się podczas suszenia i jest bardzo łatwy w obróbce.
  • W razie potrzeby tapetę można łatwo oderwać w całych pasach
  • Jedna rolka tapety wystarcza na 5,327 m².
  • Paski suchej tapety są wklejane w uprzednio otynkowane powierzchnie ścian, a następnie dociskane do podłoża.

Bardzo popularne wszędzie

Tapety niewrażliwe na zabrudzenia i wilgoć są zawsze dobrym rozwiązaniem w takich miejscach, jak kuchnia, łazienka czy przedpokój. Nie tylko profesjonalni dekoratorzy wnętrz wolą pracować z tym odpornym na zużycie materiałem wysokiej jakości. Również wielu majsterkowiczów już dawno odkryło zalety tego stylu dla siebie. Tapetowanie odbywa się bez większego wysiłku. Ponadto nie jest wymagany czas namaczania. To z kolei pozwala zaoszczędzić wiele czasu.