Skaben Vliestapete Stripe - Streifentapete

To małe chwile szczęścia, które osładzają dzień

Aby być szczęśliwym, w życiu potrzeba bardzo niewiele. Kilka przyjemnych godzin, czas spędzony z najbliższymi i chwile relaksu. Ponadto środowisko życia, w którym czujesz się swobodnie i możesz lepiej wyrazić swoją osobowość. Tapeta w pasy ma sprawić, że Twoje własne cztery ściany będą zawsze wyglądać dobrze. Tapeta w paski zdecydowanie wnosi więcej koloru do codziennej szarości. Nowoczesny wygląd natychmiast wprawia w dobry nastrój i dodaje przyjaznego akcentu do każdego planu mieszkania. Niezależnie od tego, czy są to szerokie pasy czy wąskie linie, motywy zawsze pokazują się z nowej strony. Ikonom w eleganckim stylu towarzyszy delikatna kolorystyka. Jasne kolory, takie jak biały, kremowy i beżowy, są dyskretnie ograniczone, dzięki czemu inne elementy wystroju zyskują pierwszeństwo. Jednocześnie delikatna elegancja emanuje niesamowitą ilością ciepła. Wzór w paski można wkomponować w zespół w pionie lub poziomie. W ten sposób aranżacja wnętrza wydaje się optycznie większa. Dzięki temu tapety w paski mogą nadać mniejszym pomieszczeniom więcej przestrzeni.
Pokaż filtry Filtry

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 9

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Dzięki gustownym wycinankom z obrazkami można w różnorodny sposób zaprojektować swój dom

Wielobarwne tapety w paski są szczególnie preferowane w przypadku stylów wyposażenia wnętrz z minionych czasów. W zasadzie paski mają bardzo atrakcyjny efekt. Widzowie uważają te motywy za uspokajające i atrakcyjne. Odcienie różu i bieli tworzą pozytywny nastrój. Jeśli chcesz odświeżyć swój poziom energii, wybierz tapetę w paski w kolorze czerwonym, żółtym lub pomarańczowym. Większą ekstrawagancję można uzyskać stosując ciemne odcienie. Zieleń i błękit oznaczają relaks i świeżość. U nas możesz kupić trendsetterkę w wielu wariantach. Przede wszystkim chcielibyśmy przekazać kilka ważnych informacji o produkcie.
  • Uniwersalne urządzenie jest odporne na działanie wody i pary wodnej
  • Aby zastosować środek stylu, należy wkleić tylko ścianę.
  • Materiał nośny tapet jest wykonany z drewna pochodzącego z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
  • Podczas tapetowania można pracować bez żadnych obciążeń i nie trzeba zwracać uwagi na żaden wzór.
  • Dekoracja ścienna jest odpowiednia dla alergików, nie zawiera substancji szkodliwych i jest trudnopalna.

Wszelkie wątpliwości, że tapeta nie będzie pasować, są całkowicie bezpodstawne.

Zawsze warto rozważyć zastosowanie tapety z wzorem w paski. W końcu mówimy o uniwersalnym urządzeniu, które może nadać każdemu stylowi życia to coś. Jednocześnie tapeta w paski bez wątpienia dostosowuje się do okoliczności. Co więcej, ta okładzina ścienna nigdy nie wychodzi z mody. Wzór w paski stanowi doskonałe tło w salonie i jadalni, przedpokoju lub sypialni. Ten imponujący bestseller nadaje akcenty nawet w miejscach publicznych. W latach 60. i 70. te przykuwające wzrok elementy były powszechne. Ale dekoracje ścienne również doskonale sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. Jeśli nie lubisz tak kolorowych barw, możesz po prostu zachować w domu prostszą wersję. A jeśli masz już dość tworzenia, możesz usunąć okładzinę ze ściany i zastąpić ją nowym wzorem w paski.