Tapeta włókninowa Skaben Vintage - tapeta Vintage

Legendarne ikony stylu świadomie zmieniają świat życia

Przenieśmy się w przeszłość, w miniony wiek. Tam, gdzie tradycyjne konwencje zostały po prostu wyrzucone za burtę, a nowe formy ekspresji w modzie, sztuce i wzornictwie zrewolucjonizowały codzienne życie. Wracając do narodzin estetyki funkcjonalnej i purystycznej, że tak powiem. To właśnie w tej epoce po raz pierwszy pojawił się styl vintage w wyposażeniu wnętrz. Szczególną rolę odgrywały meble, które nosiły ślady długiego życia, a mimo to nigdy nie wyglądały na zniszczone. Przy projektowaniu otoczenia domu starano się także, aby pokoje zawsze emanowały atmosferą ekskluzywności. Do dziś styl vintage jest bardzo modny. Wiele osób tworzy oazy dobrego samopoczucia, które są celowo zaprojektowane z myślą o ponadczasowym pięknie i umieszczają aspekty dekoracyjne na pierwszym planie. Aby rzeczywiście być świadkiem tego trendu, muszą być obecne pewne elementy stylistyczne. Dzięki tapetom włókninowym w stylu vintage można najlepiej uchwycić ducha optymizmu tamtych czasów. Co więcej, nadasz swoim własnym czterem ścianom bardzo niezwykły charakter.

Produkty 4

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Produkty 4

Zobacz jako Wyłącz tryb Experience Mode Włącz tryb Experience Mode

Dzięki tapetom włókninowym Vintage można stworzyć atrakcyjny styl życia.

Jeśli wyposażenie wnętrza składa się głównie z bogatych komód, kredensów i witryn, tapeta z włókniny Vintage efektownie rozjaśni cały zespół. Metalowy wygląd jest dostępny w różnych kombinacjach kolorystycznych. Szary i czarny, brązowy i pomarańczowy, szary i biały czy beżowy i niebieski - szeroki wybór pozwala architektom, a także hobbystycznym dekoratorom domów na wiele możliwości ekspresji. Doskonale zainscenizowane efekty wprowadzają do pomieszczenia więcej ruchu. W zależności od efektu świetlnego przedstawione metalowe okucia mienią się różnymi kolorami. Okładzina ścienna z przeszłości ukazuje współczesną i nowoczesną kolorystykę, która nadaje się nawet do innych ciekawych planów pomieszczeń. Równie mile widziane są wycieczki w stronę stylu industrialnego, Bauhaus, Shabby Chic lub Retro. Ten do złudzenia przypominający prawdziwy motyw imitacyjny ma również cechy luksusowe i klasyczne. Nawet elementy wyposażenia wnętrz wzbudzają podziw.
  • Dzięki zagęszczonej mieszance włókien celulozowych i tekstylnych artykuł charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie.
  • Nie ma potrzeby stosowania czasu namaczania, co sprawia, że renowacja jest szybka i łatwa
  • Późniejsze usuwanie pasów tapety jest możliwe poprzez odklejanie na sucho
  • Wszechstronne rozwiązanie pozwala łatwo ukryć drobne nierówności podłoża.
  • Specjalna powłoka powierzchniowa odpycha wilgoć i chroni włókninę tapetową Vintage przed zabrudzeniem

Fototapeta o symbolicznej mocy

Kto powiedział, że pomieszczenia biznesowe zawsze muszą mieć białe ściany? Szczególnie ci, którzy chcą nadać nowy wygląd nudnym, nieświeżym i pompatycznym podłogom biurowym, powinni rozważyć zastosowanie modnych elementów stylistycznych. Tapety włókninowe vintage można bez wątpienia wykorzystać do stworzenia reprezentacyjnych stref wejściowych, sal konferencyjnych lub poczekalni. Tworzą miejsca, w których goście i klienci chcieliby być mile widziani. Jednocześnie tapeta z włókniny sprawia wrażenie, że pod tym dachem mieszkają kreatywne umysły. Pod względem łatwości czyszczenia tapeta wykazuje również dużą wytrzymałość. Nieestetyczne pozostałości można usunąć z tapety za pomocą wilgotnej szmatki. Przestrzegane są również przepisy prawne w zakresie postępowania na wypadek pożaru. Ponieważ materiał jest tylko trudnopalny, nadaje się do stosowania w budynkach publicznych i komercyjnych.